Mecz Znicza na żywo

Region

Już w najbliższy piątek, telewizja internetowa TylkoSport.TV zrealizuje transmisję na żywo z meczu drugiej kolejki piłkarskiej II ligi w Pruszkowie, gdzie Znicz podejmie suwalskie Wigry.

Pruszkowianie w pierwszym meczu nowego sezonu pokonali na własnym obiekcie KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0, co dało podopiecznym trenera Mariusza Pawlaka pozycję lidera, wspólnie z siedlecką Pogonią. Dla zawodników z Suwałk będzie to natomiast pierwszy mecz w nowym sezonie. Z powodu modernizacji stadionu Wigier, pierwszy pojedynek z Wisłą Puławy przełożony został na wrzesień.

Relacja przeprowadzona zostanie w jakości 500kbps. Spotkanie komentować będzie Michał Trybusz. Początek transmisji na żywo ze stadionu przy ulicy Bohaterów Warszawy o godzinie 17:50. Zapraszamy!
                                                                                                                                                               TylkoSport.TV to sportowy kanał telewizji internetowej, który w ramach swojej działalności zajmuje się realizacją internetowych transmisji na żywo, a także produkcją nagrań z wydarzeń sportowych i ich dystrybucją za pośrednictwem Internetu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.