Ciągle bez sparingowej wygranej

Piłka Nożna

Bez zwycięstwa w meczach kontrolnych pozostają piłkarze Pogoni Grodzisk Mazowiecki. Tym razem podopieczni Tomasza Matuszewskiego zremisowali z Ursusem Warszawa 1:1 (1:1).

Gospodarzem meczu była stołeczna „jedenastka”, która tak jak w meczu ligowym (2:4 – przyp. red.),  tak i teraz wyraźnie ustępowała Pogoni. Kłopot jednak w tym, że grodziszczanie zagrali nieskutecznie i zmarnowali kilka okazji do zdobycia bramki – z rzutem karnym włącznie. Zawodnikiem, który jako jedyny potrafił znaleźć drogę do bramki rywala był niezawodny Tomasz Feliksiak.

W zespole Pogoni zagrała dwójka nowych piłkarzy pozyskanych zimą. Mowa o Piotrze Maślance, który do Grodziska Mazowieckiego trafił ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki oraz występującym ostatnio w Hutniku Warszawa Jakubie Gnoińskim. Poza tym Tomasz Matuszewski testował jeszcze dwóch piłkarzy, których nazwisk nie chciał ujawniać.

Kolejny mecz kontrolny Pogoń rozegra za tydzień, a jej rywalem będą rezerwy Legii. W planach III-ligowiec z Grodziska ma do rozegrania jeszcze cztery sparingi: ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki (19 bm.), Stomilem Olsztyn (22 bm.), Legionovią Legionowo (26 bm.) oraz z Widokiem Skierniewice (1 marca).

Warto odnotować, że mecz w Ursusie był czwartym, jaki Pogoń zagrała w zimowym okresie przygotowawczym. Wcześniej grodziszczanie zremisowali w Pogonią Siedlce (2:2) oraz przegrali z Radomiakiem (1:2) i Mszczonowianką Mszczonów (0:4).

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.