Piękne podziękowania za pracę dla Pani Ewy Sowy

Pani Ewa Sowa to wieloletnia Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Pruszkowie. W sobotni wieczór, 4 lutego, na Panią Dyrektor czekała nie lada niespodzianka.

Pani Ewa Sowa piastuje funkcję Dyrektora pruszkowskiego MOK-u od 1999 roku. W tym czasie Pani Dyrektor dała się poznać z jak najlepszej strony. Będąc Dyrektorem MOK-u pokazała swoje zaangażowanie, kreatywność oraz chęci i siły.

Właśnie w uznaniu Jej pracy współpracownicy, rodzina i przyjaciele zorganizowali niezwykłe spotkanie w Centrum Kultury i Sportu. Było one przepełnione ciepłem i przyjaźnią, ale też dobrym słowem i życzeniami oraz podziękowaniami za wieloletnią pracę i zaangażowanie. Wieczór wśród bliskich zmienił się w prawdziwy benefis.

Paweł Makuch, Prezydent Pruszkowa podsumował uroczystość – Był to wieczór pełen emocji, wzruszeń, zaskoczeń, uśmiechu. Ewo, dziękuję Ci za wspaniałą współpracę. Nie żegnam się, bo wierzę, że jeszcze wiele wspólnych projektów przed nami – dodał.
Pani Dyrektor – współpraca z Panią to był zaszczyt i przyjemność! Pani wkład w rozwój pruszkowskiej kultury i Miejskiego Ośrodka Kultury „Kamyk” jest nieoceniony. Dziękujemy za te wszystkie lata – powiedział Konrad Sipiera, Zastępca Prezydenta Miasta Pruszkowa.

Na uroczystości nie zabrakło także przedstawicieli Zarządu Powiatu Pruszkowskiego. Starosta Pruszkowski, Krzysztof Rymuza, przekazał Panu Dyrektor ogromne podziękowania, kwiaty oraz upominek.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Piękne podziękowania za pracę dla Pani Ewy Sowy”

 1. sikfalisty pisze:

  Rąsia buźka klapa goździk,rąsia buźka klapa klapa goździk………………… i tak to się klęci.P. Ewunia kawał dobrej roboty odwaliła.

 2. Życzliwy pisze:

  Najwyższy czas, bo w wieku 68 lat to i tak bardzo bardzo długo. Ktoś młody i z nowym spojrzeniem jest potrzebny. Tak samo jak na stanowisku komendanta straży miejskiej i jeszcze kilku innych stanowiskach np. w przedszkolach. Wiekowi radni miasta też powinni już ustąpić miejsca młodym, a nie trzymać się jak rozbitek belki.

 3. Anonim pisze:

  dlaczego projekt organizacji ruchu projektowanej ul. Broniewskiego to taka wielka tajemnica dla okolicznych mieszkańców

 4. Anonim pisze:

  i tak na tego pana nie zagłosuje ,w starostwie nie ma niczego do roboty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły