Zupa dla każdego na targowisku w Brwinowie

Brwinów

Jest Zupa na Plantach w Krakowie i Zupa na Monciaku w Sopocie – prowadzone w dużych miastach działania charytatywne na rzecz bezdomnych i ubogich znajdują naśladowców w naszym regionie!. Stowarzyszenie Ponad Miedzą zaprasza potrzebujących w każdą niedzielę na zupę na targowisku.

Akcję „Zupa Ponad Miedzą” prowadzą w Brwinowie od połowy listopada społecznicy z lokalnej organizacji pozarządowej o tej samej nazwie. Stowarzyszenie Ponad Miedzą zaprasza w każdą niedzielę na posiłek oraz spotkanie osoby w kryzysie, potrzebujące wsparcia i samotne.

W godzinach 10.00 –12.00 można przyjść do pawilonu Centrum Integracji Mieszkańców na brwinowskim targowisku, by posilić się bezpłatną zupą, porozmawiać przy kawie lub herbacie oraz posmakować domowego ciasta przynoszonego przez wolontariuszy. Z takiej pomocy korzysta już pewna stała grupa osób, ale Stowarzyszenie zachęca też innych potrzebujących, by wstąpili na targowisko – alejka łącząca Rynek z ul. Armii Krajowej znajduje się w centrum miasta i jest każdemu po drodze.

Stowarzyszenie Ponad Miedzą współpracuje w swoich działaniach ze Strażą Miejską w Brwinowie oraz Środowiskowym Ośrodkiem Pomocy Społecznej, który na potrzeby akcji udostępnia pawilon Centrum Integracji Mieszkańców.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Zupa dla każdego na targowisku w Brwinowie”

  1. ONA pisze:

    OPS w Brwinowie to mafia jakiej nie uświadczycie nigdzie indziej, dysponują środkami z budżetu państwa dla własnych potrzeb.
    Znam konkretne przykłady osób , którym odmówiono pomocy a teraz ta akcja z zupkami żeby udawać „dobrotliwych” ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły