ZTL „Pruszkowiacy” w teledysku Czesława Mozila [FILM]

Pruszków

Lokalne zespoły i orkiestry stają się coraz popularniejsze. W ostatnim czasie Czesław Mozil nagrał dwa teledyski, w którym wystąpił zespół ZTL „Pruszkowiacy”.

Nie tak dawno informowaliśmy, że Orkiestra OSP Nadarzyn nagrała wspólny teledysk z Dawidem Podsiadło (więcej tutaj), a już mamy kolejny debiut w teledysku. Tym razem to Zespół Tańca Ludowego „Pruszkowiacy” wspólnie z Czesławem Mozilem nie dość, że nagrali utwory, to jeszcze wystąpili w dwóch teledyskach!

Współpraca „Pruszkowiacy” – Mozil to element większego projektu realizowanego przez polsko-duńskiego artystę pt. „Grajkowie Przyszłości”. Pierwsze wydawnictwo pod tym szyldem ukazało się w 2018. Płyta była zatytułowana „Kiedyś to były święta”. Natomiast już 2 grudnia swoją premierę będzie miało drugie wydawnictwo „Inwazja Nerdów”. Można ją zamówić w opcji pre-order tutaj.

I to właśnie na „Inwazji” znajdą się dwa utwory wykonane wspólnie z „Pruszkowiankami”. Jeśli byliście na Pruszkowskim Dniu Folkloru w czerwcu to już je słyszeliście! W październiku „Pruszkowiacy” nagrali audio z 16-osobową kapelą dziecięcą i ponad 70-osobowym chórem. Za pruszkowskim zespołem również nagrania do teledysków. I warto tu zaznaczyć, że oba były realizowane na terenie Pruszkowa – pierwszy w Urzędzie Stanu Cywilnego, a drugi w siedzibie zespołu, która mieści się w budynku CDK w Pruszkowie.

Poniżej zamieszczamy migawkę z planu zdjęciowego oraz pierwszy z dwóch teledysków! Miłego oglądania!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.