Znów weekendowe utrudnienia na linii WKD

Region

Utrudnienia na linii WKD nie powinny być nowością dla pasażerów WKD. Kolejne zmiany w organizacji ruchu czekają nas w ostatni weekend sierpnia.

Oczywiście weekendowe wstrzymanie ruchu na fragmencie linii WKD ma związek z budową II toru na linii WKD między stacjami Podkowa Leśna Głowna – Grodzisk Mazowiecki Radońska. A jakie utrudnienia czekają na pasażerów tym razem? Standardowo będzie to zawieszenie kursowania pociągów między Grodziskiem a Podkową od piątkowego wieczoru do niedzielnego poranka.

W piątek od godz. 23.45 ruch na wspomnianym odcinku zostanie wstrzymany. Pociągi na szlak wrócą dopiero w niedzielę o godz. 5.40. Do tego czasu w zastępstwie pociągów podróżnych będzie obsługiwać komunikacja autobusowa.

Warto pamiętać jakie zasady obowiązują w autobusach ZKA. Podróżni musza mieć przy sobie ręcznie „skasowany” bilet – należy wpisać dokładną datę i godzinę. Bilety należy kupić z wyprzedzeniem. W autobusach komunikacji zastępczej nie ma możliwości zakupu biletu WKD

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.