Znieważyła dzielnicowego na służbie – odpowie przed sądem

Stare Babice

Podczas obchodu rejonu dzielnicowy ze Starych Babic podjął interwencję wobec kobiety, która poruszała się ulicą, powodując zagrożenie w ruchu drogowym. Kobieta na interwencję zareagowała agresywnie. Za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Dzielnicowy z komendy w Starych Babicach podczas obchodu podjął interwencję wobec 44-latki, która poruszała się po ulicy, powodując zagrożenie dla bezpieczeństwa w ruchu drogowym. – W pewnym momencie kobieta zaczęła się awanturować i być agresywna w stosunku do dzielnicowego. Mieszkanka starobabickiej gminy słowami wulgarnymi znieważyła funkcjonariusza oraz naruszyła jego nietykalność cielesną – relacjonuje przebieg interwencji podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego.

44-latka została zatrzymana i osadzona w areszcie policyjnym. Postawione zostały jej zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej i znieważenia funkcjonariusza publicznego w czasie pełnienia przez niego obowiązków służbowych. Grozi jej do 3 lat więzienia. Czynności w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Znieważyła dzielnicowego na służbie – odpowie przed sądem”

  1. olo pisze:

    w normalnych czasach dostałaby parę pał na ryj a teraz się policja boi.

  2. X pisze:

    Ciekawa sprawa, myślałem że kaczystan z miłośnikiem granatników na czele tak znieważył pewną Polska formację, że ta straciła twarz i nie da się jej już bardziej upokorzyć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły