Znęcał się nad konkubiną

Region

57-letnia kobieta z Grodziska Mazowieckiego trafiła w Nowy Rok doszpitala. Przyczyną była rana cięta szyi. Sprawcą uszkodzenia ciała był jej konkubent. Teraz mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem.

W noworoczne popołudnie załoga grodziskiej policji została skierowana do jednego z mieszkań przy ulicy 11 Listopada. Na miejscu przed funkcjonariuszami zjawiła się karetka. Okazało się, że podczas awantury 48-letni Piotr K. zranił swoją konkubinę. Kobieta z rana ciętą szyi została przewieziona do szpitala.

Sprawca został zatrzymany trzy godziny później. Policjanci przesłuchali poszkodowaną i podejrzanego. Z ich zeznań wynikało, że mieszkają razem od 12 lat. 57-letnia kobieta zdradziła, że kłótnie i pobicia to w ich domu praktycznie codzienność. Funkcjonariusze ustalili również, że Piotr K. wielokrotnie groził kobiecie.

Zatrzymany 48-latek odpowie teraz przed sadem za znęcanie się i uszkodzenie ciała konkubiny. Policja złożyła również wniosek do prokuratury o zastosowanie tymczasowego aresztu dla sprawcy. O jego dalszym losie zadecyduje sad.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.