Znamy termin Dni Pruszkowa 2010!

Region

Jak co roku, również tym razem Biuro Promocji Miasta zorganizuje DniPruszkowa, które odbędą się przy hali Znicz. Wiemy już, kiedy dokładnie odbędzie się to święto. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że mieszkańców czeka nie lada atrakcja.

Tegoroczne, dwunaste już Dni Pruszkowa odbędą się w dniach 22 i 23 maja. Niestety Witold Konieczny z Biura Promocji Miasta nie chciał zdradzić, kto wystąpi na scenie. – Na to jest jeszcze za wcześnie – powiedział. W ubiegłym roku wystąpili m.in. Krzysztof Krawczyk i Edyta Górniak.

Dni Pruszkowa to nie jedyne atrakcje, jakie czekają na mieszkańców w tym roku. 10 kwietnia odbędzie się ogólnopolska akcja „Motoserce”. W ramach tej imprezy do Pruszkowa przyjadą setki motocyklistów, którzy oddadzą krew dla pruszkowskich szpitali. Atrakcją będzie przejazd wszystkich uczestników przez miasto oraz wieczorny koncert rockowy. Poza tym 20 czerwca odbędą się Wianki, a 12 września impreza pod nazwą „Żegnaj lato na rok”.

Wyjątkowe w tym roku będą obchody roku chopinowskiego. Jak zapowiada Konieczny, to będą specjalne uroczystości, jakich w Pruszkowie jeszcze nie było. Szczegóły podamy w najbliższym czasie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.