Znamy gwiazdę "Żegnaj lato na rok"

Region

12 września po raz jedenasty będziemy wspólnie żegnać kończące sięlato. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że gwiazdą wieczoru będzie zespół Kult.

Koncert odbędzie się na terenie MZOS Znicz Pruszków (ul. Bohaterów Warszawy 4). Biuro promocji miasta nie zdradza szczegółów imprezy, jednak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, że na scenie zobaczymy min. zespół Kult.

Kult to polski zespół muzyczny, grający głównie rock alternatywny, założony w 1982 roku, przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę w Warszawie, na bazie zespołu Novelty Poland[2]. Muzyka Kultu ma swoje korzenie w punku i nowej fali, ale posiada też elementy rocka psychodelicznego, a nawet jazzu. Od początków istnienia grupa wyróżnia się charakterystycznym, rozpoznawalnym brzmieniem klawiszy i instrumentów dętych, a także głosem i często prowokacyjnymi tekstami wokalisty Kazika Staszewskiego.  

Zespół występował w Pruszkowie podczas imprezy „Żegnaj lato na rok” w 2007 roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.