Znamy szczegóły w sprawie ciała znalezionego na terenie szpitala

Pruszków

19 lutego pisaliśmy o zwłokach znalezionych w jednym ze zbiorników wodnych na terenie Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia. Znamy finał sprawy.

Przypomnijmy: w niedzielę, 19 lutego, do pruszkowskiej komendy wpłynęło zgłoszenie od kobiety, która zauważyła ciało mężczyzny w wodzie na terenie szpitala tworkowskiego. Na miejsce przybyła policja, straż pożarna oraz prokuratura. – W pobliżu zwłok znaleziono plecak z dokumentami. Mężczyzna to najprawdopodobniej obywatel Białorusi – poinformował nas Andrzej Zwoliński, zastępca Prokuratora Rejonowego w Pruszkowie.

Znamy już szczegóły w sprawie. Prokuratura potwierdziła, że było to ciało obywatela Białorusi. Mężczyzna zaginął i od początku lutego, na wniosek matki, był poszukiwany przez olsztyńską policję.

– Przyczyną zgonu było utonięcie. Nie stwierdziliśmy udziału osób trzecich w zdarzeniu. Wszystko wskazuje na nieszczęśliwy wypadek – informuje nas Zastępca Prokuratora Rejonowego w Pruszkowie, Andrzej Zwoliński.

Czy przeprowadzono dodatkowe badania toksykologiczne? – Tak, zleciliśmy przeprowadzenie badań na zawartość alkoholu, jednak ich wyniki będą znane dopiero za kilka miesięcy – dodaje Prokurator Zwoliński.

Sprawa została umorzona. Ciało zostało wydane matce zmarłego, która zajęła się pochówkiem.

Zdjęcie dzięki uprzejmości Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Znamy szczegóły w sprawie ciała znalezionego na terenie szpitala”

  1. Natalia pisze:

    Tego chłopaka prawdopodobnie widywałam często w okolicy Lidla i Osiedla Staszica. W ogóle myślałam, że to Ukrainiec i kilka razy jak mnie poprosił to dałam mu pieniądze.

  2. Brwinowianin pisze:

    Polska policja to sie nadaje tylko na łapanie dziadków w kapeluszach wracających w niedzielę z kościoła swoimi czinkłoczento i wlepianie im mandatu za brak zapiętych pasów …

    A Magdalena Żuk pojechała do Egiptu żeby popełnić samobójstwo skacząc z okna szpitala , natomiast Andrzej Lepper też postanowił popełnić samobójstwo…Normalka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły