Znamy datę otwarcia nowego parku handlowego w Nowej Wsi

Region

Już 29 listopada mapa handlowa Pruszkowa i okolic wzbogaci się o nowy park handlowy. W obiekcie o powierzchni 2550 mkw. zlokalizowanym w Nowej Wsi obok Pruszkowa swoje podwoje dla klientów otworzą supermarket Biedronka, największa w Polsce sieć sklepów dla zwierząt Maxi Zoo, popularny dyskont Pepco oraz Totalizator Sportowy. Z okazji otwarcia klienci mogą liczyć na specjalne oferty cenowe.

W miejscowości Nowa Wieś przy ulicy Brzozowej 85, tuż obok Pruszkowa już 29 listopada zostanie otwarty nowy park handlowy. Dzięki doskonałej lokalizacji (bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 719, łączącej Warszawę z Pruszkowem, Milanówkiem i Grodziskiem Mazowieckim) park handlowy stanie się komfortowym miejscem zakupów nie tylko dla mieszkańców okolicznych miejscowości, ale także dla tych co dzień dojeżdżających do Warszawy.

Park handlowy będzie składał się z dwóch budynków, usytuowanych na jednej działce. W pierwszym z nich na powierzchni ponad 1000 mkw. znajdzie się supermarket Biedronka. Najemcami drugiego budynku będą specjalistyczny sklep zoologiczny Maxi Zoo, oferujący akcesoria i karmę dla zwierząt, oraz przemysłowo-odzieżowy dyskont Pepco. Klienci odwiedzający park handlowy będą mieli do dyspozycji 64 miejsca parkingowe.

Z okazji otwarcia parku handlowego klienci mogą liczyć na specjalne oferty cenowe. W dniach 29 listopada –2 grudnia w Maxi Zoo będzie obowiązywał rabat -20% na wszystkie produkty, przy zakupie minimum dwóch. W asortymencie sklepu znajdą się nie tylko podstawowe produkty, ale także specjalistyczna karma, leki OTC dla zwierząt oraz różnorodne akcesoria. Oprócz tego, Maxi Zoo można odwiedzić wraz ze swoim pupilem i na miejscu skorzystać z bezpłatnego baru dla czworonogów oraz wagi dla zwierząt. Z kolei na klientów robiących zakupy w Biedronce 29 listopada czeka bezpłatna kawa oraz specjalne rabaty na wybrane produkty.

Za realizację parku handlowego w Nowej Wsi koło Pruszkowa odpowiada inwestor – firma PKB Invest Budowa.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 22

22 odpowiedzi na “Znamy datę otwarcia nowego parku handlowego w Nowej Wsi”

 1. Majka pisze:

  Kiedy będzie otwarta Biedronka. Jest 10 .12 a Biedronka nadal zamknięta. Nie róbcie z klientów idiotów,29.11.iala być otwarta. Przynajmniej podajcie przybliżoną datę otwarcia.

 2. Tadek pisze:

  Czemu jest Biedronka zamknięta coś się stało.

 3. Zaciekawiony pisze:

  A kiedy realnie Biedronka się otworzy bo póki co to „nieczynne” wita na drzwiach

 4. marek pisze:

  dlaczego nie ma wjazdu dla klientów od ulicy Polnej? to jakiś absurd…

 5. obecna... pisze:

  Guzik prawda, nie otworzyli,cos im sie zepsuło…
  Jeszcze nie zarobili ,ale już stracili,klienci odeszli z kwitkiem…

 6. MŁODY kOMORÓW pisze:

  kiedy w komorowie cos powstanie ,mógłby być lidl

 7. turirek pisze:

  Kolejne Centrum Handlowe w dodatku znowu z Biedronką i śmieciowym jedzeniem w tle ? Wstyd !!!

 8. Wieś pisze:

  Dlaczego jedt to park handlowy Pruszków??? Przecież leży w granicach administracyjnych Nowej Wsi ????????

 9. Mlody pisze:

  Idzie bieda z Tuskuem jego choloto

 10. zasmucony pisze:

  kolejna biedronka=kolejny mały sklepik do zamknięcia
  coraz trudniej kupić dobre jedzenie 🙁

 11. Adi pisze:

  Super. Zdecydowanie za mało jest centrów handlowych. Zbudujmy jeszcze kilkadziesiąt.

 12. kfglksdf pisze:

  Następne markety z chińskim śmieciem…

 13. Anonim pisze:

  Czy nikt nie pomyślał jaki będzie kocioł tam wyjazdowe

 14. Andrzej Nowak pisze:

  A kiedy będzie relacja z otwarcia jakieś fabryki w naszym regionie ? Bo jak na razie to tylko tzw. parki handlowe i tzw. centra logistyczne (magazyny i hurtownie) mamy otwierane. Ale boom gospodarczy. Ha, ha,ha,ha,ha,.. !

  • Anonim pisze:

   To otwórz, co biedaku będziesz pouczał ludzi z własnymi pieniędzmi jak mają biznes prowadzić?

 15. Anty pisze:

  A znacie projekt organizacji ruchu? Jak tam wjechać, jak z tamtąd wyjechać? Jakiejest planowane natężenie ruchu w związku z obsługa tych sklepów? Którędy maja odbywać się dostawy? Jakiś tir tam się złamie czy dostawa rikszą?

 16. dsda pisze:

  Park handlowy? W czasach gdzie ponad 75% zakupów dokonuje się przez e-commerce a galerie padają jak muchy bo nikt do nich nie przychodzi? xD

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły