Znaleziono zwłoki na terenie szpitala w Tworkach

Około godz. 14.20 w stawach w pobliżu Mazowieckiego Specjalistycznego Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza przy ulicy Partyzantów w Pruszkowie znaleziono zwłoki.

Policjanci zgłoszenie otrzymali od spacerowiczów, którzy przechadzali się w pobliżu stawów. Na miejscu szybko pojawiła się policja, straż pożarna i prokurator. Funkcjonariusze potwierdzili zwłoki mężczyzny, znajdujące się w zbiorniku wodnym nieopodal brzegu. Zmarły to prawdopodobnie obcokrajowiec.

Szpital odcina się od całej sprawy. Teren przy stawach jest bowiem ogólnodostępny. Pewne jest, że zmarły mężczyzna nie był pacjentem szpitala.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Znaleziono zwłoki na terenie szpitala w Tworkach”

  1. Zapora pisze:

    wick idioto bolszewicki z dziada pradziada co ma do tego wypadku PIS czy twego rozumowania nauczł cię tatuś czerwnonoarmista?

  2. Norbert Kukuryk pisze:

    To już kilkunasty taki przypadek w tamtej okolicy na przestrzeni 20 lat.

  3. John Wick pisze:

    Już nie powiedzą Ukrainiec. Poprawność polityczna jak w Szwecji. PiS to bolszewicy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły