Zmiany na lepsze w brwinowskiej komunikacji

Brwinów

Komunikacja miejska w Brwinowie szykuje zmiany w kursowaniu autobusów. Nie ma się jednak czego obawiać – są to zmiany na lepsze.

Brwinowska komunikacja miejska wciąż się rozwija. Wraz z Nowym Rokiem pasażerowie będą mogli jeszcze wygodniej poruszać się po gminie, a także jeździć do sąsiednich miejscowości. Zmiany obejmą trasy, a także częstotliwość kursowania autobusów. Niektóre linie zyskają także dodatkowe przystanki.

Zmiany wprowadzono w liniach B1 – B11. Dodatkowo od 1 stycznia do brwinowskiego Rynku będzie dojeżdżać autobus linii 17 Grodziskich Przewozów Autobusowych. Linia ta będzie kursować na trasie Grodzisk Mazowiecki Szpital – Milanówek – Brwinów Rynek. Od poniedziałku do piątku autobusy tej linii będą kursować co 30 min., a w soboty, niedziele i święta – co godzinę – informują brwinowscy urzędnicy.

Nowe rozkłady jazdy linii B1, B2, B3, B4, B5, B6, B7, B7A, B8, B9, B10, B11 są do pobrania poprzez klik w nazwę odpowiedniej linii. Szczegóły zmian dotyczące tras poszczególnych linii znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 8

8 odpowiedzi na “Zmiany na lepsze w brwinowskiej komunikacji”

 1. Gość pisze:

  Te autobusy generalnie nie jeżdżą, córka kilka razy próbowała wrócić ze szkoły z przystanku PKP Pruszków i autobus nie przyjechał. 30 min czekała i musiała wrócić pociągiem. To jest wielka pomyłka.

 2. Brwinowianin pisze:

  Tylko szkoda, że nie napisano najważniejszego, mianowicie :
  „Linia komunikacyjna dofinansowana ze środków Funduszu rozwoju przewozów autobusowych województwa mazowieckiego”
  Napisane drobnym druczkiem tak żeby nikt nie zauważył ?
  W skrócie oznacza to, że jest to jeden z wielu programów rządowych PiS o którym mówił kiedyś Jarosław Kaczyński …a bez dofinansowania linie te nie mogłyby istnieć

 3. Nie narzekaj pisze:

  ,Autobus do szpitala i tobie się przyda

 4. Ryba pisze:

  I kolejne jeżdżące na pusto wożąc powietrze.

 5. Anonim pisze:

  Brwinowska komunikacja to pomyłka ! Autobusy jeżdzą zupełnie puste , ciekaw jestem ile pieniędzy kosztuje podatników utrzymanie tych autobusów-widmo zwłaszcza że diesel jest dogi i będzie droższy .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły