Zmarł Jacek Ochman były prezes Znicza Pruszków i partner Sylwii Bomby

Pruszków

Wieloletni prezes Znicza Pruszków Jacek Ochman nie żyje. Przegrał walkę z nałogiem.

Jacek Ochman na prezesa klubu Znicz Pruszków został wybrany w 2016 r. Wcześniej pełnił funkcję skarbnika. Wraz z nim w zarządzie pruszkowskiego klubu zasiadali Marcin Grubek (wiceprezes), Paweł Makuch (sekretarz), Marek Śliwiński (skarbnik) oraz Walery Rum (członek zarządu). Ochman był prezesem klubu do 2021 r. Swoich sił próbował również w PZPN

Prywatnie związany był z celebrytką Sylwią Bombą znaną z programu GoogleBox. Ochman był również ojcem jej córki Antoniny. Ochman i Bomba rozstali się w połowie 2021 r.

Ochman zmarł we wtorek 26 lipca. Od wielu lat walczył z alkoholizmem.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Zmarł Jacek Ochman były prezes Znicza Pruszków i partner Sylwii Bomby”

 1. Czytelnik pisze:

  Popieram komentarz poniżej, władze Pruszkowa nie tylko tolerują propagowanie alkoholizmu ale wręcz chwalą się że jest dostępny co krok i o każdej porze. Nie raz pisałem pytanie do prezydenta czy zamierza coś zrobić w tym temacie, iść za przykładem ościennych gmin i zakazać sprzedaż alkoholu po 22. W odpowiedź dostałem że absolutnie nie, bo taka jest potrzeba obywateli. Jeśli uważam inaczej to mam zbierać podpisy i zgłosić jako inicjatywę obywatelską. Więc władze nie wyjdą same z inicjatywą ograniczenia sprzedaży alkoholu. Boją się że starcą wyborców?
  Przykładem Żabka przy koście, Non stop siedzi ktoś i pije piwo jak nie na ławce to w podwórku obok.
  100m dalej sklep u Pani Ani, kolejne 100m i całodobowy z alkoholami. – gdyby władzy zależało na promocji i dobrej atmosferze w mieście to by w tych miejscach były cukiernie, kawiarnie albo warzywniaki

 2. WWK pisze:

  a kto to taki ta Sylwia Bomba?

 3. ☹️ pisze:

  Nie dziwi zatem „przyjazny” stosunek władz miasta do pijących nałogowo. Co 50 m całodobowy sklep z alkoholem, niereagowanie służb na burdy pijackie, incydenty.
  Skoro można być prezesem.

 4. Szupli pisze:

  Alkohol to groźny narkotyk. Trzymaj się Jacula.

 5. Olo pisze:

  Wali mnie kto kogo posuwa. Tak czy inaczej RIP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły