Złodzieje europalet wpadli na gorącym uczynku

Milanówek

Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy ukradli europalety i inne drewniane materiały. Za kradzież grozi im do 5 lat pozbawienia wolności.

Tuz przed godz. 23.00 do grodziskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o kradzieży, do której doszło na jednej z posesji w Milanówku. Funkcjonariusze od razu udali się pod wskazany adres. Ma miejscu zastali zgłaszająca oraz dwóch mężczyzn. Jak się okazało właściciele posesji zauważyli obce auto i osoby, które pakowały na przyczepkę palety. Wezwali na miejsce policję. Mundurowi potwierdzili, że w pojeździe znajduje się kilkanaście europalet, a na posesji widać miejsce, na którym leżały. Odzyskane przedmioty wróciły do właścicieli. Natomiast 23-latek i 61-latek zostali zatrzymani.

Podczas dalszych czynności milanowscy policjanci przeszukali miejsce zamieszkania zatrzymanych. Na ich posesji znaleźli kolejne palety i inne drewniane materiały. Jak się okazało rzeczy pochodziły z tej samej okradzionej działki. – Obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty wspólnego dokonania kradzieży mienia o łącznej wartości prawie 3 tysięcy złotych. To przestępstwo zagrożone jest karą nawet 5 lat pozbawienia wolności – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Maz.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Złodzieje europalet wpadli na gorącym uczynku”

 1. niunia analna pisze:

  Może ktoś budował dom z europaletówki ?

 2. ☹️ pisze:

  Resztę zimy trzeba będzie opalać śmieciami.

 3. Dj Miefedron pisze:

  Nie chwytam gwiazd
  Jak kłoda leżę
  Nie wierzę co się dzieje
  Jak kura z głodu pieje
  Jak wilkołak do księżyca
  W głowie dziury jak ulica
  Przed twoją chatą
  Rozpuszczam się jak baton
  Który leży na blacie
  Zejście jest jak nie wciągacie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły