Zlodowaciały śnieg i sople na kolejnych budynkach

Region

W środę przyszła kolejna fala opadów śniegu, a wciąż jeszcze na niektórych dachach zalega zlodowaciała warstwa sprzed ponad tygodnia. Taka sytuacja jest na jednym z budynków Herbapolu. Poza tym tam i na budynku liceum im. Tadeusza Kościuszki w Pruszkowie wiszą niebezpieczne sople.

Herbapol produkuje leki, ale jednocześnie opieszałość osób odpowiedzialnych za stan budynku może doprowadzić do uszczerbku na zdrowiu pracowników fabryki. Sople wiszą na biurowcu, który stoi w środku posesji. Poza tym na budynku zalega warstwa śniegu.

Sople wciąż nie zostały usunięte również na budynku głównym liceum im. Kościuszki. Gdy temperatura się podniesie, zaczną spadać.

Już wcześniej pisaliśmy o niedopatrzeniach na hali Znicz i Lidlu przy ul. Bohaterów Warszawy. Herbapol i „Kościuch” to kolejne jednostki, którym należy pogrozić palcem.

O innych niedopatrzeniach napiszemy w najbliższym wydaniu Gazety WPR (piątek, 22 stycznia).


(Dach liceum im. Tadeusza Kościuszki / fot. MM)

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.