Złapali włamywacza z Milanówka

Milanówek

Policjanci z grodziskiej komendy zatrzymali 37-latka podejrzanego o dokonanie dwóch kradzieży z włamaniem. Mężczyzna przyznał się do obu przestępstw.

Grodziscy kryminalni od kilku tygodniu pracowali nad ustaleniem danych osoby, która dokonała dwóch włamań na terenie Milanówka. W końcu udało im się wytypować i zatrzymać podejrzaną osobę. Okazał się nim 37-latek, który po zatrzymaniu przez funkcjonariuszy przyznał się do dokonania dwóch do niezamieszkałych budynków i kradzieży z nich różnego rodzaju przedmiotów. Właściciele wycenili łącznie swoje straty na prawie 2,5 tysiąca złotych.

Po wykonaniu czynności dochodzeniowo-śledczych mężczyzna w milanowskim komisariacie usłyszał dwa zarzuty karne. Za dokonanie kradzieży z włamaniem grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w tych sprawach nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Maz.

 

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.