Złam bariery z Barierołamaczem i zagraj dla WOŚP

Pruszków

W ramach finału WOŚP w regionie zorganizowano wiele sztabów. Jeden z nich znajduje się przy Szkole Podstawowej nr 8 w Pruszkowie. Dzięki zaangażowaniu jego organizatorów, będzie można wylicytować nietuzinkowe i niebanalne przedmioty i vouchery.

31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zbliża się wielkimi krokami. Od grudnia sztaby mogą prowadzić nabór wolontariuszy, ale też trwają licytacje. Także w Szkole Podstawowej nr 8 w Pruszkowie nie brakuje zaangażowania w organizację imprezy dla WOŚP.

Facebook sztabu znajdującego się w szkole przy ul. Obrońców Pokoju zapełnia się co i rusz rozmaitymi, niejednokrotnie ciekawymi, okazjami. Można wylicytować zwiedzanie winnicy wraz z degustacją w Dwórznie, vouchery, konsultacje behawiorystyczne psa lub kota, a nawet na catering w czasie imprezy domowej.

Na licytacje wystawiono także… wycieczkę rowerową. Ale – nie byle jaką! To wycieczka, która pokaże Wam, że bariery są tylko w głowach. Będzie to wypad z Arturem Świerczem – #barierołamacz – który pokaże, że każda bariera jest do pokonania.

Ta i inne ciekawe licytacje są dostępne na facebooku sztabu. Ale to nie wszystko!

Już w najbliższą niedzielę, 29 stycznia zapraszamy wszystkich mieszkańców Pruszkowa i okolic do Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przy Szkole Podstawowej Nr 8 w Pruszkowie. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu kadry pedagogicznej, pracowników administracji i obsługi, uczniów, rodziców oraz ludzi o wielkich sercach znajdziecie Państwo w sztabie mnóstwo atrakcji! – informują organizatorzy sztabu.

Podczas imprezy zaplanowano występy grup sportowych, szkoły tańca Mandaryna Dance Studio, wystąpią także nauczyciele z „Ósemki”. Gwiazdą finału będzie finalistka czwartej edycji XFactor – Ania Blush. Będzie można pysznie zjeść w kawiarence, ubrać się w „Tanim Armanim” i spotkać z fantastycznymi ludźmi pełnymi energii! To wszystko już 29 stycznia od godz. 10.00 w SP nr 8 przy ul. Obrońców Pokoju w Pruszkowie!

Gramy!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.