Zjazdy w al. Jana Pawła II w Komorowie będą przebudowane?

Komorów

Zbliża się rozstrzygnięcie przetargu na przebudowę zjazdów w al. Jana Pawła II w Komorowie. Zgłosiło się dwóch chętnych do realizacji tego przedsięwzięcia.

Aleja Jana Pawła II to pas zieleni między ul. Nadarzyńską a Spacerową w Komorowie. Swój początek ma przy ul. Norwida, a koniec – przy ul. 3 Maja. Zielone skwery poprzecinane są tam zjazdami do posesji znajdujących się przy ul. Spacerowej.

W planach jest budowa 21 zjazdów indywidualnych i wykonanie wzdłuż nich poboczy. Projekt zakłada wykonanie zjazdów z kraty umożliwiającej wegetację trawy, by podtrzymać zielony, parkowy charakter miejsca.

Na realizację tego zadania gmina Michałowice przeznaczyła 806 tys. zł. Do przetargu zgłosiło się dwóch chętnych. Jedna z ofert znacząco przekracza założony budżet – opiewa na 1,2 mln zł. Druga oferta nieznacznie przekroczyła założenia, bo wykonawca wycenił pracę na niecałe 829 tys. zł.

Michałowicki magistrat nie podjął jeszcze decyzji w tej sprawie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.