Zgłoś się do Młodzieżowej Rady Powiatu Pruszkowskiego

Region

Od 30 października wszyscy mieszkańcy powiatu pruszkowskiego w wieku 15-19 lat mogą zgłaszać swoje kandydatury do Młodzieżowej Rady Powiatu Pruszkowskiego.

Aby się zarejestrować, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny pod linkiem: https://powiat-pruszkowski.mlodziezowa-rada.org/. Kandydaci przejdą przez proces rejestracji poprzez przyjazną aplikację MediaPark, która umożliwia sprawne zgłoszenie kandydatury
Można w bardzo krótkim czasie dodać informacje o sobie, wskazać swój program, czy wstawić swoje zdjęcie.

Aplikacja jest zintegrowana z popularnymi serwisami społecznościowymi – pozwala na sprawną promocję kandydatów wśród znajomych.

Można wydrukować plakat reklamujący kandydaturę – potrzeba na to tylko kilku kliknięć!

Formularz zgłoszeniowy jest aktywny do 10 listopada br. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej Powiatu Pruszkowskiego (link).

Zadanie pn. „Powołanie Młodzieżowej Rady Powiatu Pruszkowskiego” współfinansowano ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

#Mazowszepomaga #programywsparcia #solidarnośćmazowiecka

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe