Zespół Szkół w Komorowie przejdzie remont

Komorów

Wakacje to zwykle czas remontów w placówkach oświatowych. Nie inaczej jest w przypadku zbliżającej się modernizacji Zespołu Szkół w Komorowie.

Zespół Szkół im. Marii Dąbrowskiej w przyszłym roku będzie obchodzić okrągłe rocznice: 100-lecie Szkoły Podstawowej i 30-lecie Liceum Ogólnokształcącego. Budynki, w której znajdują się placówki nie są co prawda tak sędziwe, ale wymagają już remontu. Gmina Michałowice ogłosiła przetarg na wykonanie robót budowlanych.

Całość zamówienia rozdzielono na trzy części. Pierwsza z nich to modernizacja budynków 4 i 5, które zyskają nowe pokrycie dachowe. Druga – wymiana okien w budynku nr 1. Część trzecia to wymiana instalacji elektrycznej budynku nr 1, wymiana wewnętrznej linii zasilającej w budynku nr 2 i 3 oraz wymiana istniejących linii zasilających dla zasilania budynku mieszkalnego.

Na oferty od wykonawców Gmina Michałowice czeka do 6 czerwca. Na realizację inwestycji Wykonawca ma czas od 1 lipca do 17 sierpnia 2022 r.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.