Żeby być „niewidzialnym” dla policji wyłączył światła w samochodzie

Pruszków

38-letni mieszkaniec z Warszawy chciał przechytrzyć pruszkowskich policjantów. Na widok radiowozu zaczął cofać swoje auto, a żeby funkcjonariusze tego nie zauważyli wyłączył światła w samochodzie. Wszystkie te zabiegi nie przyniosły zamierzonego skutku…

Policjanci w trakcie patrolu ulic w Pruszkowie zwrócili uwagę na nietypowe zachowanie jednego z kierowców. Mężczyzna na widok radiowozu zaczął nagle cofać swój pojazd. Choć było już dość ciemne dodatkowo wyłączył światła w aucie. W ten sposób chciał być „niewidoczny” dla mundurowych. Później okazało się, że miał powody by „chować” się przed policjantami.

W trakcie kontroli od 38-latka policjanci wyczuli woń alkoholu. Co więcej mężczyzna w swoim aucie miał schowane narkotyki. Natomiast w samochodzie brakowało gaśnicy i trójkąta ostrzegawczego.

– Po wykonaniu badania kierowcy okazało się, że znajdował się on w stanie po spożyciu alkoholu, natomiast zabezpieczone w samochodzie substancje, po wykonaniu badania narkotestem potwierdziły, że jest to mefedron – informuje asp. sztab. Monika Orlik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie. — Zatrzymany po usłyszeniu zarzutu- przyznał się do posiadania narkotyków, za co karę wymierzy mu Sąd Rejonowy w Pruszkowie. Natomiast za kierowanie w stanie po spożyciu alkoholu, bez wymaganych świateł oraz wyposażenia pojazdu został skierowany wniosek o ukaranie również do tutejszego sądu rejonowego – dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Żeby być „niewidzialnym” dla policji wyłączył światła w samochodzie”

 1. Smutny obywatel pisze:

  No i do tego jedynie nadaje się polska policja. jak mają kawę na ławę wyłożoną…no bo żeby sama rozbiła jakąś szajkę narkotykową dostarczającą narkotyki do szkół, czy zajmującą się liderką…to nieeee, za trudne !?
  Każdy w mieście wie, kto sprzedaje narkotyki, no ale policja NIE WIE !

  • Adam O pisze:

   ~ Smutny obywatel, a zgłaszałeś policji kto handluje czy tylko wiesz kto handluje i nic z tym nie robisz?

   • Smutny obywatel pisze:

    I może jeszcze mam zaprowadzić panów policjantów pod wskazany adres pokazując palcem – TO ON ?

 2. Ania pisze:

  Mefedroniarz. Za bystry raczej nie jest.

 3. Kasia pisze:

  Dobry debil. Mefedron robi kisiel z mózgu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły