Ze sklepu chciał wynieść towar wart 600 zł

Pruszków

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który chciał „oszczędzić” na zakupach. Jego łupem padły artykuły spożywcze warte ponad 600 zł.

Kilka dni temu policjanci otrzymali informacje o zatrzymanym przez pracownika ochrony mężczyźnie. Funkcjonariusze udali się do wskazanego sklepu spożywczego i ustalili, że 43-letni mężczyzna chciał wyjść ze sklepu z zakupami, choć nie zapłacił za nie. Wartość produktów przekraczała 600 zł.

43-latek został zatrzymany. Teraz  usłyszy zarzut kradzieży, za który grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Ze sklepu chciał wynieść towar wart 600 zł”

 1. NIE DLA PO pisze:

  A co z synem tuska, który okradł Polaków na miliony ?
  A co z PO, które okradło nam oszczędności emerytalne?

 2. Gosc pisze:

  Każda reklamacja w takiej sieci handlowej związana jest z potencjalnym oszustwem i potencjalną próbą kradzieży ze strony sklepu lub jego obsługi.
  Dlaczego policja nie pojawia się w takich sytuacjach a reklamacja kończy się na przykład uznaniem winy i jedynie zwrotem pieniędzy bez podniesienia żadnych dodatkowych konsekwencji przez sklep?

  to tylko zachęca sklep do kolejnych kradzieży.

  Dlaczego policja działa tylko w jedną stronę? Kto finansuje policję sklep czy społeczeństwo?

 3. Anonim pisze:

  Wyborca rudego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły