„Zdrowa niedziela” w powiecie pruszkowskim

Pruszków

Starosta Powiatu Pruszkowskiego Krzysztof Rymuza zaprasza wszystkich mieszkańców na „Zdrową niedzielę”.

„Zdrowa niedziela” to akcja profilaktyki prozdrowotnej prowadzona przez powiat pruszkowski. Kolejna odsłona akcji już 4 lutego w godz. 10.00-14.00 na terenie parafii św. Józefa przy ul. Helenowskiej 3 w Pruszkowie.

4 lutego to Światowy Dzień Walki z Rakiem, dlatego też podcza akcji wykonywane będą badania krwi na obecność markerów nowotworowych. W programie przewidziano także instruktaż samobadania piersi przeprowadzony przez wykwalifikowaną położną, porady fizjoterapeuty – profilaktyka chorób narządu ruchu, szybkie testy kasetkowe w kierunku zakażenia wirusem HIV/WZW typu C, pomiar RR- profilaktyka nadciśnienia tętniczego, oznaczanie poziomu glukozy – profilaktyka cukrzycy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “„Zdrowa niedziela” w powiecie pruszkowskim”

 1. Alfa pisze:

  10.15 już brak „numerków” na Markery, a akcja od g.10.00. ŻART!!! Mało tego w tych godzinach co jest msza w kościele znalezienie miejsca parkingowego graniczy z cudem, objechałam 3 x okoliczne osiedla! Bez sensu ta akcja!!! Niby jest, ale brak już po 15 minutach możliwości wykonania badań!

 2. dr .ojboli pisze:

  badania przesiewowe po szczepieniu na zwida19 uważam za rozpoczęte ! pamiętacie nr. waszych szczepionek ? – jest szansa że dostaliście placebo i macie wywalone .. reszta robi ze strachu

 3. Mariusz pisze:

  najpierw trzeba się feminazistek i feminazistów pozbyć ze społeczeństwa a dopiero potem przeprowadzać takie badania

 4. emeryt pisze:

  Śmiechu warte,niedawno byłem w przychodni zbadać poziom cukru.Pani w okienku z ,,mordom-a po co to panu?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły