Zdrapki online – gdzie grać? Jak wygrywać? Czy warto?

Art. Sponsorowany

Wśród dostępnych w Polsce gier loteryjnych zdrapki cieszą się dużą popularnością. Są one dostępne w formie stacjonarnej, a także jako zdrapki online. W tym tekście skupimy się na wyjaśnieniu tematyki internetowych zdrapek. W efekcie odpowiemy na następujące pytania: Co to są zdrapki online? Jak grać w zdrapki online?

Kto może grać w zdrapki online? Jakie są zasady grania w zdrapki internetowe? Zostań z nami, a dowiesz się wszystkiego o zdrapkach online.

Co to są zdrapki online?

Większość z Was spotkała się pewnie z tradycyjnymi zdrapkami, lecz dziś poruszymy kwestię zdrapki online lotto. Zdrapki online to formy gry internetowej, która została stworzona w oparciu o kupony loteryjne, które dostępne są w kolekturach, czy kioskach. Po prostu gracz ma za zadanie zdrapać poszczególne pola w poszukiwaniu wygranej. Zdrapki lotto online działają dokładnie w ten sam sposób, z tym że gracze nie mają do czynienia z tradycyjnym kuponem, lecz jego wirtualnym odpowiednikiem. W efekcie w zdrapkach online jest inny sposób odsłaniania pól. Internetowe zdrapki online dostępne są na urządzenia mobilne, a więc telefony, tablety oraz komputery.

W jaki sposób odsłonić kupon, aby dowiedzieć się, czy zdrapka okazała się wygrana? W przypadku urządzeń mobilnych zdrapkę odkrywamy za pomocą ruchów palcem, natomiast w przypadku komputerów za pomocą kursora myszki. To bardzo proste i szybkie, ponieważ kilka sekund później możemy poznać werdykt i tym samym dowiedzieć się, czy nasz los okazał się szczęśliwy, a zdrapka online zapewniła nam dodatkowe pieniądze. Ze zdrapek online mogą korzystać wyłącznie osoby pełnoletnie. Zdrapki online to forma hazardu i zalicza się je do kategorii gry hazardowe. Zgodnie z dostępnymi statystykami zdrapki online charakteryzują się większą skutecznością, a przed graczami stoi większa szansa na zgarnięcie nagrody, niż w przypadku kasyna online, czy popularnych w sporcie typów na zakłady bukmacherskie.

Zdrapki lotto w klasycznej wersji  –  jak wyglądają i gdzie są dostępne?

Internetowe zdrapki lotto online to znakomita rozrywka dla graczy, lecz trzeba przyznać, że tradycyjne zdrapki lotto w wersji klasycznej również cieszą się sporym zainteresowaniem. Przede wszystkim są łatwo dostępne, ponieważ oprócz kolektur można napotkać je w kioskach i wielu salonikach prasowych. Gry lotto to w pewnym sensie gry hazardowe, dlatego też dostępne są wyłącznie dla osób pełnoletnich. Zazwyczaj klasyczna zdrapka lotto to tekturowy, kolorowy kupon, który posiada pola do zdrapania w celu poszukiwania wygranej. W zależności od rodzaju zdrapki lotto różnią się one wielkością i przede wszystkim ceną. Zdrapki lotto dostępne są w kilku wariantach cenowych od 1 PLN do nawet kilkunastu złotych. Droższa zdrapka lotto zazwyczaj sprawia, że gracze mogą grać o większe, prawdziwe pieniądze i poszukiwać naprawdę wysokich sum!

Jak Grać w Gry Zdrapki Online?

W tym momencie musimy przypomnieć, że w Polsce jedynym legalnym miejscem, gdzie gracze mogą pokusić się o gry w zdrapki online, jest Totalizator Sportowy Lotto. Gracze mogą kupić zdrapki online na stronie Lotto. Są tam dostępne różne rodzaje zdrapek, w których gracze mają szansę pokusić się o główne wygrane. Dzięki tej platformie gracze mogą przez cały czas, a więc pełną dobę kupować lotto zdrapki online. Trzeba przyznać, że to bardzo komfortowe rozwiązanie dla graczy, którzy mają do wyboru szeroką gamę zdrapek lotto. Aby korzystanie z oferty Totalizatora Sportowego Lotto było możliwe, użytkownicy powinni zarejestrować konto gracza na stronie internetowej lotto, a następnie dokonać wpłaty środków na konto depozytowe. Po wykonaniu tych kroków gracze mogą kupować dowolne zdrapki lotto online.

Zasady gry zdrapki online

Przede wszystkim mówiąc o zasadach gry w zdrapki online, czyli zdrapki internetowe, należy podkreślić, że korzystanie z nich jest przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich. Na wszystkich tradycyjnych zdrapkach, czyli kuponach zawarte są zasady gry. Dzięki tym informacjom gracze wiedzą, kiedy ich zdrapka jest wygrana. Dokładnie tak samo jest w przypadku zdrapek online. Kupując zdrapkę lotto, otrzymujemy dokładną instrukcję, jak powinniśmy postąpić, aby dowiedzieć się, czy udało nam się zwyciężyć. Korzystając z lotto zdrapek online, musimy mieć dostęp do Internetu oraz urządzenia mobilnego. Tylko wtedy mamy szansę skorzystać z oferty Totalizatora Sportowego Lotto, kupić zdrapki online i pokusić się o wygraną!

Wpis powstał we współpracy z betomania.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.