Zażywali narkotyki i pili w miejscu publicznym. Zostali zatrzymani

Pruszków

Strażnicy miejscy z Pruszkowa zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zażywali narkotyki i pili alkohole na terenie Parku Żwirowisko. Wpadli, bo ich zachowanie zwróciło uwagę operatora miejskiego monitoringu.

Kamery monitoringu miejskiego są zamontowane w różnych punktach miasta. W niedzielne popołudnie (20 sierpnia) dyżurny miejskiego monitoringu zwrócił uwagę na dwóch mężczyzn siedzących na ławce w Parku Żwirowisko.

Po krótkiej obserwacji okazało się, że mężczyźni nie tylko spożywali tam alkohol, ale również zażywali narkotyki. Na miejsce została wysłana załoga interwencyjna. Okazało się, że mężczyźni to obywatele Ukrainy. Strażnicy poprosili mężczyzn o wydanie środków i przedmiotów, których posiadanie jest zabronione. Jeden z mężczyzn oddał środki odurzające dopiero gdy strażnicy poinformowali go, że wiedzą iż ma przy sobie narkotyki.

Mężczyźni zostali ujęci przez strażników i przekazani wezwanym na miejsce policjantom. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. A jeśli jest to znaczna ilość , to kara może wynieść nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 15

15 odpowiedzi na “Zażywali narkotyki i pili w miejscu publicznym. Zostali zatrzymani”

 1. Mirosław katolik M pisze:

  Polaków, Pruszkowiaków rodowitych ze Żbikowa chcesz wywalać? Puknij się w czoło! Osoby z Ukrainy są chetniejsze do pracy niż nie jeden urodzony w tym mieście.
  Pozdrawiam.

 2. Skarabeusz pisze:

  Wywalić z naszego kraju tych nierobów i ćpunów . To oni najwiecej napadają i robią rozboje .!!

 3. mieszkaniec pisze:

  Po co ich karać, deportacja i niech bronią swego kraju…

 4. Olo pisze:

  Ukry?

 5. Ania pisze:

  No i powinni być deportowani.Co oni wogóle tu w Polsce robią,zamiast iść do wojska i bronić ojczyzny.W Polsce bawią się i pewnie jeszcze dostają pomoc od nas.A muły musimy na nich pracować.

 6. deportować z zakazem wjazdu z cała rodziną pisze:

  ale mi rewelacja ! .. na parkingu przy kubusia na przeciwko szkoły tzw. nasi przyjaciele i obrońcy swoich granic regularnie piją palą i wciągają a potem jeżdżą taksówkami . a co do treści artykułu – brawo! należy głośno piętnować patologię nie ważne jakiej narodowości . proponuję deportować do swojego kraju bo cosik ich za dużo łazi po ulicach a podobno na ukrainie brakuje żołnierzy do walki dlatego ichni przywódce chce „nato” wkręcić do walki czyli również nas – Polaków .

 7. Patriot pisze:

  Na wojnę ich.Podobno mają tam kłopot z przemęczeniem wojaków ciągle walczących i rannych

 8. ??? pisze:

  Dac im wiecej socjalu…

 9. Wąski pisze:

  A myślałem że ukry moą wszystko

 10. Juźo pisze:

  Więzienie… Na front w kamasze ojczyzny bronić a nie na leżanki

 11. Brwinowianin pisze:

  „jop twoju mać”, niech ta wojna się kończy i wracają do siebie się narkotyzować …
  Aaaa, i bym zapomniał,
  – niech zabiorą ze sobą tuska i całą tuskolandię z PO-KO-TRZASK,2050 !

 12. Lena pisze:

  Dobrze tępić ćpunów, ostatnio w Pruszkowie jest z tym duży problem.

 13. a pisze:

  A my zapier.dalamy na tych narkomanów.

 14. Anonim pisze:

  Te śmieci powinne być wydane władzom walczącej Ukrainy. Przez takich jak oni człowiek traci przychylność dla Ukraińców. Młodzi (chyba jeszcze zdrowi) którzy uciekli przed wojną powinni czuć w ościennym kraju nieprzychylność. Ale też krew się burzy kiedy widzi się luksusowe limuzyny na ukraińskich tablicach.

 15. Anonim pisze:

  O proszę! A gdzie ich mama? Przecież tylko matki z dziećmi uciekły przed wojną.Mama pewnie w Spa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły