Zatrzymany za kradzież paliwa

Stare Babice

Policjanci z komisariatu z Ożarowa Mazowieckiego zatrzymali mężczyznę. Funkcjonariusze rozpoznali pojazd i kierującego, którego wizerunek został utrwalony kilka dni wcześniej na jednej ze stacji paliw podczas kradzieży paliwa.

Podczas patrolu na terenie gminy Stare Babice, uwagę policjantów zwrócił na siebie nerwowo zachowujący się mężczyzna siedzący w zaparkowanym aucie. Funkcjonariusze skontrolowali pojazd. Mundurowi ujawnili w pojeździe między innymi gumowego węża o intensywnym zapachu oleju napędowego – relacjonuje podinsp. Ewelina Gromek-Oćwieja z KPP dla powiatu warszawskiego zachodniego.

Wówczas policjanci rozpoznali pojazd i mężczyznę, którego wizerunek został utrwalony na jednej ze stacji paliw, podczas kradzieży paliwa. Zatrzymany 27-latek usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności. Ostatecznie o losie mężczyzny zadecyduje sąd.
Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Zatrzymany za kradzież paliwa”

  1. robot pisze:

    Ujawnili gumowego węża? Nowy gatunek?
    Jeśli był to szlauch a nie żywe stworzenie powinno być: ujawnili gumowy wąż.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły