Zatrzymany za groźby karalne

Region

53-letni mieszkaniec gminy Błonie groził pracownikowi ochrony pozbawieniem życia. Po interwencji policji mężczyzna trafił do policyjnej celi. Za kierowanie gróźb karalnych grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

Do dyżurnego komisariatu w Błoniu wpłynęło zgłoszenie do pracownika ochrony jednej z placówek handlowych. Zgłaszający podkreślał, że jeden z klientów wszczął awanturę, a następnie groził pokrzywdzonemu pozbawieniem życia. Dyżurny natychmiast na miejsce wysłał patrol policji.

– Interweniujący policjanci podjęli decyzję o zatrzymaniu 53-latka. Mężczyzna trafił do policyjnej celi. Mieszkaniec błońskiej gminy usłyszał już zarzut kierowania gróźb karalnych – informuje podinsp.. Ewelina Gromek-Oćwieja, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego-Zachodniego.

Za popełnienie tego przestępstwa grozi kara nawet do dwóch lat pozbawienia wolności. Postępowanie w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Zatrzymany za groźby karalne”

  1. Robert WPR pisze:

    I bardzo dobrze, czas na porządki w kraju. Każdy Polak ma się czuć bezpiecznie i komfortowe, I nie mamy sobie utrudniać życia, bo ono i tak jest skomplikowane, tylko sobie pomagać. Mamy być jednym narodem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły