Zatrzymany poszukiwany, nietrzeźwy kierowca z dożywotnim zakazem

Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali kierowcę do kontroli. Okazało się, że jechał na „podwójnym gazie”. Ale to nie było jego jedyne przewinienie.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego podczas działań na terenie baranowskiej gminy zatrzymali do kontroli mężczyznę kierującego volkswagenem. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latek ma w organizmie 2,7 promila alkoholu. Auto odebrała wskazana przez niego osoba, a on sam trafił do komisariatu w Jaktorowie.

Tam mundurowi przystąpili do sprawdzenia danych zatrzymanego. – Policyjne sprawdzenia wykazały, że mężczyzna ma dożywotni sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych i decyzję o cofnięciu uprawnień, a dodatkowo jest poszukiwany do odbycia kary za popełnienie wcześniej podobnego przestępstwa drogowego – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

36-latek po wytrzeźwieniu usłyszał szereg zarzutów: kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, będąc prawomocnie skazanym za taki sam czyn oraz kierowanie autem w trakcie obowiązywania dożywotniego zakazu, nie stosując się do decyzji starosty o cofnięciu uprawnień. Poszukiwany mężczyzna został doprowadzony do zakładu penitencjarnego do odbycia zaległej kary 3-miesięcznego pozbawienia wolności.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Zatrzymany poszukiwany, nietrzeźwy kierowca z dożywotnim zakazem”

  1. olo pisze:

    niesamowite przepis i zakaz nie poskutkował ?? o jej ! czy ktoś naprawdę myśli że zakaz prowadzenia uniemożliwia jazdę ?? jeśli tak to brawo ty !!! haha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły