Zarysował samochody, grozi mu do 5 lat

Ursus

47-latek został zatrzymany przez dzielnicowych z Ursusa. Powód? Mężczyzna zarysował dwa auta stojące na parkingu przy ul. Keniga. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zatrzymania doszło kilka godzin po zdarzeniu. Policjanci z Ursusa otrzymali zgłoszenie o zarysowaniu dwóch aut. Zebrany materiał dowodowy i ustalenia potwierdziły, że było to celowe działanie 47-latka.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Warszawa Ursus kilka godzin po zdarzeniu zatrzymali mężczyznę w miejscu jego zamieszkania – zaledwie kilka ulic od miejsca zdarzenia. 47-latek przyznał się do winy, ale nie potrafił wytłumaczyć swojego zachowania. Swoim zachowaniem spowodował szkody w wysokości ponad 2000 złotych – informuje sierż. szt. Jakub Pacyniak z Komendy Rejonowej Policji.

Mężczyzna usłyszał już dwa zarzuty związane z uszkodzeniem mienia. Grozi mu teraz do 5 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Zarysował samochody, grozi mu do 5 lat”

  1. Oko pisze:

    Może w końcu ktoś zaintersuje się ok. siedemdziesięcioletnim „szeryfem”, mieszkającym na Kubusia Puchatka w Pruszkowie, patrolującym rano z pieskiem podległy teren, który od kilku lat wymierza sprawiedliwość, niszcząc ludziom w samochodach wycieraczki. Typ robi to nawet po okiem kamery monitoringu miejskiego. Grasuje na oś Śródmieście.

  2. plastek pisze:

    To chyba szwagra auto było że im się chciało.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły