Zapłaciła za bułkę, a zakupy zrobiła za 600 zł

Pruszków

38- letnia kobieta ukradła dwukrotnie różnego rodzaju artykuły w sklepie ogólnospożywczym na łączna kwotę ponad 600 zł. Zapłaciła jedynie za bułkę. Teraz odpowie za kradzież, za którą grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

38- letnia kobieta wpadła na pomysł „darmowych” zakupów. Dwukrotnie udała się do sklepu, gdzie płaciła jedynie za jedną bułkę, a kosz pełen różnego rodzaju artykułów prowadziła obok kasy samoobsługowej. Nie przewidziała, że jej zachowanie jest monitorowane. Przy drugiej kradzieży została zatrzymana.

Kobieta przyznała się do popełnienia przestępstwa, za co grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Postępowanie w przedmiotowej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Żródło: KPP PRUSZKÓW

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Zapłaciła za bułkę, a zakupy zrobiła za 600 zł”

 1. GMB pisze:

  Jakie 5 lat? Przecież teraz do 800 zł kradzież to wykroeczenie. Dostanie 200 mandatu i jutro będzie bardziej uwazać.

 2. Czeri pisze:

  To nie czasy gdzie kamer czy nawet monitoringu nie było ale przyjdą czasy, że ludzie będą zdolni do wszystkiego po niby woda tania jest lecz jest to bardzo cenny zasób którego z niej zrobisz kawę, herbatę czy nawet kąpiel.
  Jakby ująć wszystko zniknie ze sklepu nawet gdyby doszło do kradzieży wtedy pojawi się handel po przecież w pandemii kupowali papier i sprzedawali obok sklepu, tak aż człowiek czuł się trochę niespokojny mimo to powinni trzymać ogromny zapas rezerwy jeśli towaru braknie.
  Jak mówili abyśmy żyli w ciekawych czasach.

 3. Skarabeusz pisze:

  Nie się lepiej pojawią parkometry bo człowiek przyjeżdżając nie ma gdzie zaparkować .

 4. Ybvv pisze:

  Oczywiście obywatelka ukrainy?

  • AA11 pisze:

   nie, to twoja stara była.

  • chwała kokainu z ukrainu pisze:

   to temat zakazany : nie wolno?? podawać narodowości sprawcy bo? uj wie dlaczego .. tak samo nie dowiecie się z mediów że to ukrainiec spowodował wypadek śmiertelny w legnicy miał tylko 2 promile . pruszków też nie lepszy . sprawdźcie w necie jest nawet na yt – wzrost przestępczości w polsce z podziałem na narodowość .. a wybory za pasem moje pisiorki ..

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły