Zamykają ul. Komorowską. Będą utrudnienia dla mieszkańców

Pruszków

Ważna informacja dla mieszkańców i kierowców. Od 14 czerwca zamknięty zostanie fragment ul. Komorowskiej w Pruszkowie.

Od środy 14 czerwca z ruchu zostanie wyłączony odcinek ul. Komorowskiej od al. Armii Krajowej do ul. Ceramicznej. Dojazd do posesji będzie możliwy każdego dnia, ale dopiero po zakończeniu prac. Pruszkowskie starostwo powiatowe nie podaje informacji do kiedy będą trwać utrudnienia.

Zamknięcie fragmentu ul. Komorowskiej jest związane z przebudową drogi. Wiadomo już, że prace będą prowadzone etapami, bowiem docelowo wyremontowany ma zostać odcinek drogi od al. Armii Krajowej do ronda na ul. Pogodnej.

W ramach inwestycji powstanie kanalizacja deszczowa, kanał technologiczny, przebudowana zostanie jezdnia oraz chodniki, zjazdy na posesje oraz zatoki postojowe. Co ważne pojawi się też więcej miejsc do parkowania. Dodatkowo zaplanowano budowę ciągu pieszo-rowerowego. Spora zamiana to planowana budowa skrzyżowania wyniesionego u zbiegu ulic. Komorowskiej i Ceramicznej. W tym miejscu dochodziło do wielu niebezpiecznych wypadków.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Zamykają ul. Komorowską. Będą utrudnienia dla mieszkańców”

  1. Pirx pisze:

    Proszę napisać ile drzew zostanie wyciętych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły