Zamykają przejazd na Kazimierzowskiej

Region

Ważna informacja dla mieszkańców i kierowców. Warszawska Kolej Dojazdowa informuje o zamknięciu przejazdu kolejowo-drogowego w ciągu ul. Kazimierzowskiej w Owczarni.

Trwa budowa drugiego toru na linii WKD między Grodziskiem a Podkową Leśną. Prace wchodzą w kolejny etap stąd konieczność zamknięcia przejazdu w dniach 5-9 grudnia.

To jednak nie koniec zmian! Szykują się również korekty dla zastępczej komunikacji autobusowej ZA1. Autobusy będą kursować na trasie objazdowej z uwagi na brak możliwości przejazdu ul. Kazimierzowską przez przejazd kolejowy WKD w Owczarni i związany z tym brak możliwości podjazdu w bezpośrednie sąsiedztwo przystanku osobowego „Kazimierówka”. Trasa objazdowa zastępczej komunikacji autobusowej zostaje poprowadzona przez Milanówek z zawrotką na rondzie przy ul. Średniej oraz przez osiedle Grudów. Trasa oraz czas przejazdu linii ZKA ZA1 z powodu objazdu ulegną wydłużeniu. Zmienią się ponadto godziny odjazdów. Autobusy spod stacji Grodzisk Mazowiecki Radońska wyruszą o 5 minut wcześniej. Odjazdy w kierunku przeciwnym spod stacji Podkowa Leśna Główna w relacji do Grodziska Mazowieckiego – bez zmian.

Tu znajdziecie rozkład jazdy WKD oraz ZKA w dniach 5-9.12 – link 
A tutaj dostępny jest rozkład ważny od soboty 10.12 – link

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.