Zamów życzenia lub reklamę w Dodatku Świątecznym

Region

Gdzie kupić prezenty na święta? Jak przygotować się na przyjęcie gości? Impreza sylwestrowa tuż, tuż, a ciągle nie wiesz gdzie będziesz świętował Nowy Rok? Sprawdź nasz Dodatek Świąteczny i zaskocz wszystkich nowymi pomysłami oraz wzorowym przygotowaniem.

Nasz świąteczny „przewodnik” ukaże się 15 grudnia w pełnym nakładzie Gazety WPR oraz na portalu www.wpr24.pl. Co w nim znajdziecie? Wszystko to, co jest potrzebne aby zorganizować nadchodzące święta, znaleźć najlepsze wyprzedaże i rabaty oraz wyjątkowe pomysły na świąteczne prezenty. Ponadto będziecie mogli sprawdzić, gdzie udać się na sylwestrową imprezę.

Zapraszamy do współpracy firmy, które na naszych łamach chcą przedstawić swoje oferty oraz zaprezentować produkty. Projekt reklam do każdego zlecenia gratis!

Dodatek świąteczny to również świetna okazja dla lokalnych włodarzy, radnych oraz posłów – za pośrednictwem naszego dodatku można złożyć życzenia świąteczne i noworoczne mieszkańcom naszego regionu.
Korzyści z zamieszczenia reklam w dodatkach:
• publikacja w Gazecie WPR 15 grudnia – dotarcie do ponad 30 tys. czytelników
• publikacja na portalu WPR24 (80 tys. Unikalnych Użytkowników, 300 tys. odsłon w miesiącu)
• promocja dodatku na naszym profilach – Facebook (39 tys. obserwujących) i Instagram

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty
tel. 881 91 88 88
mail reklama@wprmedia.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.