Zamów prezent dla swojej Księżniczki i odbierz go jeszcze przed świętami w Pruszkowie

Region

Nie masz jeszcze prezentu dla swojej córki na święta? A może szukasz wyjątkowej świątecznej kreacji? Sprawdź ofertę Myprincess.pl i odbierz swoje zamówienie w Pruszkowie jeszcze przed świętami!

W wielu sklepach znajdziemy szeroki asortyment odzieży dziecięcej. Jednak najczęściej oferowane w nich produkty nie do końca są w stanie sprostać oczekiwaniom zarówno mam, jak i córek. W sklepie Myprincess stawiamy na niebanalne wzory i fasony. Wszystko po to, by dziewczynki, które zakładają nasze sukienki czuły się w nich jak małe księżniczki.

Jeśli natłoku świątecznych przygotowań nie zdążyłaś z zakupem prezentu dla córki lub co gorsza świątecznej kreacji? Nic straconego! Skorzystaj z opcji last minute na Myprincess

Wybierz sukienkę na stronie, złóż i opłać zamówienie i odbierz je w Pruszkowie.
Odbiór zamówień możliwy od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00 z magazynu przy ul. Kraszewskiego 27/14 (I piętro) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 668566576

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.