Zakupy zrobił, ale nie zapłacił

Raszyn

Policjanci z pruszkowskiej komendy zatrzymali 29-letniego sprawcę kradzieży sklepowej. Mężczyzna przyznał się do popełnienia przestępstwa.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie otrzymał telefoniczne zgłoszenie o ujęciu sprawcy kradzieży w jednym ze sklepów na terenie gminy Raszyn. Na miejsce zostali skierowani policjanci, którzy zatrzymali 29- letniego mieszkańca Warszawy. Zapis monitoringu jednoznacznie potwierdził, że  zatrzymany dokonał kradzieży markowej bluzy oraz dwóch par butów.

Podczas przeprowadzanej interwencji przez mundurowych okazało się również, że mężczyzna jest… poszukiwany przez Prokuraturę w Warszawie. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu popełnienia przestępstwa, do którego przyznał się.

Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat. Sprawę nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.