Zagłosuj w II turze wyborów

Region / Wybory 2024

Ruszyło głosowanie w II turze wyborów samorządowych. Lokale wyborcze czynne są od godziny 7.00. Głosować możemy do godziny 21.00. Wtedy też kończy się cisza wyborcza.

W naszym regionie nowych włodarzy nie wybrano jeszcze w Pruszkowie, Raszynie, Milanówku i Żabiej Woli. To właśnie dziś w tych gminach odbywa się głosowanie w II turze wyborów.

Lokale wyborcze są otwarte od godz. 7.00 do godz. 21.00. Swoje głosy mieszkańcy wymienionych wyżej miejscowości mogą oddać w tych samych komisjach, co dwa tygodnie temu. Tym razem otrzymają tylko jedną kartę do głosowania – z nazwiskami kandydatów lub kandydatek, który dostali się do II tury. Wybrać należy tylko jedną osobę.

Jak oddać głos?

Przypominamy również o trwającej ciszy wyborczej, czyli zakazie agitacji na rzecz kandydatów, zakazie rozpowszechniania materiałów wyborczych. Dotyczy to także komentarzy internetowych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.