Zaginął Piotr Golik

Pruszków

Najbliższa rodzina poszukuje Piotra Golika. Mężczyzna był widziany ostatni raz 2 października w Pruszkowie w Parku Potulickich przy fontannie.

Mężczyzna w dniu zaginięcia miał na sobie oliwkowe spodnie ze ściągaczem przy kostne, czarną bluzę z kapturem i napisem Subaru Forester, czarną czapkę zimową, czarne sportowe buty na białej podeszwie. Piotr miał ze sobą czarny plecak z białym logo „arena”. W plecaku miał drugą bluzę – szarą na suwak z „misiem” w środku.

Mężczyzna był widziany ostatni raz 2 października w Pruszkowie w Parku Potulickich przy fontannie. Od tamtej pory rodzina nie ma kontaktu z Piotrem. Nie pojawił się w domu i w pracy.

Jeśli ktoś ze widział, bądź mijał się z Piotrem Golik proszony jest o pilny kontakt pod numerem +48 509 525 126 lub +31 618 408 870.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Zaginął Piotr Golik”

 1. Harry pisze:

  Ruszył w melanz

  • Karolina pisze:

   Ty zapewne byś ruszył.
   Znałeś go że wstawiasz tego typu komentarze??? Następnym razem radzę pomyśleć nad tym co się pisze bo są bliscy zaginionego którzy się o niego martwią

  • Masionek pisze:

   Harry homofobie ucisz pyskulek. To dobry człowiek jest i nie obrażaj go!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły