Za te zakupy jednak zapłaci

Grodzisk Maz.

Policjanci z Grodziska Mazowieckiego zatrzymali 52-latkę, która nie zapłaciła za zakupy drogeryjne i wyszła ze sklepu. Usłyszała już zarzuty – jak się okazało – nie po raz pierwszy.

Funkcjonariusze z Grodziska Mazowieckiego po godz. 18.00 otrzymali zgłoszenie o kradzieży z jednego ze sklepów. Natychmiast na miejscu pojawił się patrol. Zastali tam pracowników ochrony z ujętą wcześniej 52-latką.

Okazało się, że kobieta wyszła ze sklepu i nie zapłaciła za zakupy, które miała w swojej torbie. Artykuły, które znaleziono przy niej miały łączną wartość ponad tysiąca złotych. Produkty trafiły z powrotem do sklepu, a kobieta – do policyjnego aresztu.

O dalszym postępowaniu informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z grodziskiej komendy – Podczas dalszych czynności dochodzeniowo-śledczych okazało się, że zatrzymana miała już wcześniej na swoim koncie podobne przestępstwa. Usłyszała więc zarzut kradzieży mienia w warunkach recydywy. Kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a w tym wypadku nawet 7,5 roku.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.