Z biletem WKD do SKM i autobusów

Region

Ważna informacja dla podróżnych. Od 9 czerwca bilety WKD będą honorowane w pociągach SKM i autobusach linii 220, 717 i 817.

WKD poinformowała, że w związku z przebudową stacji Warszawa Zachodnia i wyłączeniem toru nr 2 na odcinku Warszawa Śródmieście WKD – Warszawa Reduta Ordona, a także z rozpoczęciem prac inwestycyjnych w obrębie przystanku osobowego w Regułach, bilety WKD będą honorowane w innych środkach transportu publicznego.

Bilety WKD będą honorowane w autobusach Warszawskiego Transportu Publicznego pociągach Szybkiej Kolei Miejskiej (SKM) oraz Kolei Mazowieckich.

Bilety jednorazowe i okresowe WKD będą honorowane w autobusach linii 717 (na odcinku Norwida – Dworzec Zachodni), 817 (na odcinku Norwida – Dworzec Zachodni), 220 (na odcinku WKD Opacz – Ursus-Ratusz) oraz a pociągach SKM na linii S1 (na odcinku Pruszków – Warszawa Śródmieście).

W pociągach Kolei Mazowieckich będą honorowane jedynie bilety okresowe WKD na odcinku Grodzisk Mazowiecki – Warszawa Śródmieście / Warszawa Gdańska.

Wzajemne honorowanie biletów będzie obowiązywać do 30 czerwca.

Więcej szczegółów znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Z biletem WKD do SKM i autobusów”

 1. Asik pisze:

  Same kłótnie zamiast konkretów w tych komentarzach.

 2. Mętlik pisze:

  Kiedy to się skończy?

 3. Anonim pisze:

  A po co? Po krzykach że WKD nie powinno przejmować pasażerów km/SKM jak tutaj były remonty i obowiązywało honorowanie biletów raczej żaden użytkownik wkd nie zniży się do skorzystania z opcji o której brak tak walczył. Jaki by to dało przykład?
  A tak serio zapraszam was biedaku, pozwalamy wam pojeździć;)

  • Anonim pisze:

   No już widać pierwszych przychodzą z podkulonymi ogonkiem, rozglądają się niemrawo nie wiedząc co zrobić po pociągu, podchodzą do konkutora dopytują „szanowny panie Kolejorzu czy mi wolno za darmowe jak mam taki bilet?”. A jeszcze niedawno udawali silnych:D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły