Wzmożone kontrole na drogach

Region

W związku ze zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi policja w naszym regionie przewiduje wzmożone kontrole na drogach.

Pruszkowscy funkcjonariusze na pewno będą mieli na uwadze sytuację na Alei Krakowskiej, która jest jedną z głównych tras wylotowych z Warszawy. W całym powiecie będzie więcej patroli drogowych. Kierowcy będą mogli napotkać patrole mieszane. Policjantom pomagać będzie Żandarmeria Wojskowa i pracownicy Inspekcji Nadzoru Drogowego. Kontrole nastawione będą głównie na sprawdzanie stanu trzeźwości kierowców, obecność fotelików dla dzieci i zapięte pasy. Zatrzymywane będą samochody, które nie dostosują prędkości do warunków na drodze.

Sytuacja na drodze będzie priorytetem również dla policji w powiecie grodziskim. Tam w kontrole będą zaangażowani praktycznie wszyscy funkcjonariusze. Szczególna uwaga będzie skupiona na trasach wylotowych, ale patrole, również nieoznakowane, będą poruszały się po całym powiecie.

Wzmożone kontrole policja będzie prowadzić od piątku do wtorkowego ranka.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.