Wyszedł do fryzjera, do domu nie wrócił

Region

Dzielnicowi Komisariatu Policji w Brwinowie zatrzymali mężczyznę, który był poszukiwany przez sąd celem odbycia kary 8 miesięcy pozbawienia wolności.

Dzielnicowi Komisariatu w Brwinowie współpracując ze społeczeństwem posiadają wiele informacji nie tylko o życiu stałych mieszkańców, ale również i nowych, którzy planują zamieszkać na podległym im rejonie czy po prostu „pojawiają się” korzystając z różnych usług lokalnych, gdzie czują się anonimowi.

Jeden z mieszkańców sąsiedniej gminy postanowił udać się do fryzjera właśnie w Brwinowie. Jakie było jego zdziwienie, że zamiast fryzjera spotkał na swojej drodze policjanta, który przypomniał mężczyźnie o „zaległej karze” w zakładzie karnym. Zgodnie z dyspozycją sądu, zatrzymany będzie mógł powrócić do domu dopiero w 2024r. po 8 miesiącach spędzonych w więzieniu.

Popełniając przestępstwo, każdy musi być świadomy poniesienia konsekwencji swojego zachowania i nieuchronności kary.

Policjanci pruszkowskiej komendy przypominają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi odpowiedzialność karna wynikająca z art. 239§1 kodeksu karnego.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Wyszedł do fryzjera, do domu nie wrócił”

 1. xDD pisze:

  No i ma za swoje, po co mu ten fryzjer był?

 2. LUK MEKEJN pisze:

  Jak rozpoznać przestępcę ?
  Już nie po tym, że są łysi, a po zaroście właśnie 🙂

 3. Anonim pisze:

  Ach ten PiS?

 4. Kalibabka pisze:

  To ja nieprędko do fryzjera pójdę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły