Wyraźny krok do przodu w budowie przedszkola w Wolicy

Kilka dni temu informowaliśmy Was o rozpoczęciu robót ziemnych przy budowie przedszkola w Wolicy. Dzisiaj widać już wyraźne postępy prac.

Wykonawca – firma Ella – ma nie lada zadanie do wykonania. Planowany termin oddania do użytku nowego budynku przedszkolnego to wrzesień 2023 roku. Dlatego też budowa postępuje tak szybko.

Co nowego na budowie? Po przygotowaniu terenu rozpoczęto wylewanie ław fundamentowych. Teraz z ziemi zaczynają wyrastać mury – informuje Dariusz Zwoliński, wójt gminy Nadarzyn. Prace postępują bardzo szybko i to cieszy bo dokładnie za 12 miesięcy przedszkole ma rozbrzmiewać śmiechem milusińskich. – dodaje wójt.

Przypomnijmy: w Wolicy powstaje 6-oddziałowe przedszkole gminne dla 150 dzieci. W budynku przewidziano sale edukacyjne, sala do zajęć sensomotoryki i sala widowiskową. Zaplanowano także pokoje pedagoga oraz logopedy. Placówka powstaje na gminnej działce obok terenów rekreacyjnych w Wolicy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.