Wypadek wiatrakowca w Baranowie [FOTO]

W czwartek 29 grudnia na lądowisku w Baranowie doszło do niecodziennego wypadku. Wiatrakowiec tuż po starcie spadł na ziemię i znalazł się na dachu.

Do zdarzenia doszło około godziny 15.00 na lądowisku z Baranowie przy ul Okopowej. Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z JRG Grodzisk Mazowiecki oraz dwa zastępy z OSP Baranów. Na lądowisko wezwana została również policja i pogotowie ratunkowe.
Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu stwierdził, że wiatrakowiec znajduje się ok 5 metrów poza pasem startowym, obrócony kołami do góry. W statku powietrznym znajdowały się 2 osoby, które opuściły pojazd o własnych silach.

Po dojeździe na miejsce zdarzenia i przeprowadzonym rozpoznaniu kierujący działaniami ratowniczymi stwierdził, że wiatrakowiec znajduje się ok 5 metrów poza pasem startowym, obrócony kołami do góry. W statku powietrznym znajdowały się 2 osoby, które opuściły pojazd o własnych silach.

Pilot i pasażer na miejscu otrzymali niezbędna pomoc medyczną. Na szczęście nic im się nie stało. Na miejscu obecni są funkcjonariusze policji, którzy prowadzą czynności wyjaśniające okoliczności powstania zdarzenia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 13

13 odpowiedzi na “Wypadek wiatrakowca w Baranowie [FOTO]”

 1. Zapora pisze:

  Paca i bobu to nie bèdziecie latać , tylko darować na ziemi.

 2. Hans pisze:

  Jaki rząd taki CPK 🙂

 3. paca pisze:

  Oto wróżba a zarazem początek i koniec lotnictwa w Baranowie.

 4. bubu24 pisze:

  Pierwsze testy CPK ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły