Wypadek w Kostowcu. Na magazyniera spadła paleta

Nadarzyn

Około godz. 7.00 w jednym z magazynów na terenie Kostowca (gm. Nadarzyn) doszło do wypadku. Na 21-letniego magazyniera spadła paleta.

Do dramatycznego zdarzenia doszło rankiem w jednym z magazynów na terenie Kostowca. Na magazyniera spadła paleta. – W trakcie prac przeładunkowych 21- letni operator wózka widłowego został przygnieciony paletą z towarem. Na miejsce został wezwany śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale ostatecznie zdecydowano o odwiezieniu poszkodowanego do szpitala karetką – mówi nam kom. Karolina Kańka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Na miejscu zostały przeprowadzone czynności procesowe i przesłuchanie świadków. O zdarzeniu została poinformowana również Państwowa Inspekcja Pracy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Wypadek w Kostowcu. Na magazyniera spadła paleta”

 1. a- pisze:

  mam grupę krwi A(-) dajcie znać jeśli będzie potrzebna

 2. Dziennikarstwo pisze:

  No ale w jakim stanie to już nie raczą napisać

 3. lupus pisze:

  obsługa wózka w magazynie wysokiego składowania to nie jest robota dla 21-latka. Do tego trzeba specjalnych predyspozycji i trochę ustatkowania.

 4. Anonim pisze:

  Ta teraźniejsza młodziesz to niemoty są .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły