Wypadek na ul. Grodziskiej w Starej Wsi [AKTUALIZACJA]

Stara Wieś

Około godziny 7.00 nieopodal zjazdu z ronda w ul. Grodziską doszło do poważnego wypadku. Samochodem podróżowało pięciu mężczyzn, z czego czterech było nietrzeźwych. Kierowca zostanie przebadany w szpitalu.

O sprawie poinformował nas czytelnik. – Na ul. Grodziskiej w Starej Wsi rozpędzone auto wypadło z drogi i uderzyło w przydrożną kapliczkę. Na miejscu jest policja, pogotowie, straż pożarna – napisał Andrzej w mailu wysłanym na adres kontakt@wpr24.pl.

Na miejscu możliwe są utrudnienia. Więcej informacji wkrótce.

AKTUALIZACJA GODZ. 9.30

Więcej informacji na temat tego zdarzenia przekazali nam policjanci. Samochodem podróżowało 5 osób. Kierowcę przetransportowano śmigłowcem do szpitala. – Informacje o wypadku otrzymaliśmy o godz. 6.56. Pojazd marki daewoo uderzył w przydrożną kapliczkę. W pojeździe znajdowało się 5 mężczyzn. Kierowcę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Do szpitala trafiło jeszcze dwóch pasażerów – informuje podkom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Co więcej, pasażerowie byli nietrzeźwi… – Pasażerowie pojazdu byli nietrzeźwi, natomiast na tę chwilę nie mamy takiej wiedzy w stosunku do kierowcy. W szpitalu zostanie pobrana mu krew do badania na zawartość alkoholu – podkreśla Kańka.

Aktualnie nie ma utrudnień na miejscu zdarzenia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Wypadek na ul. Grodziskiej w Starej Wsi [AKTUALIZACJA]”

  1. Bydle pisze:

    To był znak od Boga!!! „Wy pijaki, przestańcie wreszcie. Wracajcie do domów. Do, żon i dzieci, a nie przechlewacie pieniadze, a dzieci ne miałyby co jeść gdyby nie pomoc zbawiciela Kaczyńskiego. Siódma rano a wy już nażarte?!! Nie chcecie słuchać? To jesteście u Matki”

  2. Maro pisze:

    Zburzyć kapliczki w piźdiet

  3. Kapilczki przy kościołach pisze:

    Ewidentny dowód na to, że kapliczki nie powinny stać przy drogach. Ich miejsce jest na terenie kościoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły