Wypadek na trasie S8. Utrudnienia w ruchu [FOTO]

Na trasie S8 w kierunku Warszawy na wysokości miejscowości Siestrzeń doszło do zderzenia czterech pojazdów. Jedna osoba została poszkodowana.

Do zdarzenia doszło około godz. 7.20 . Na trasie S8 na jezdni w kierunku Warszawy zdarzyły się trzy samochody ciężarowe i jeden samochód osobowy. Jedna osoba była poszkodowana to kobieta kierująca osobową skodą. Kobiecie pomocy udzielili strażacy, a następnie Zespół Ratownictwa Medycznego. Na szczęście jej obrażenia nie były poważne i nie musiała jechać do szpitala.

Na miejscu działało aż osiem zastępów straży pożarnej. Strażacy zabezpieczyli miejsce wypadku, a następnie ich działania skupiły się na usunięciu pozostałości pokolizyjnych i płynów eksploatacyjnych. Na miejscu pracują również policjanci.

Ruch w kierunku Warszawy odbywa się jednym pasem.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 7

7 odpowiedzi na “Wypadek na trasie S8. Utrudnienia w ruchu [FOTO]”

 1. Aaa pisze:

  Gdyby to była jakaś mała skoda, a nie duża skoda to mogło by się to gorzej skończyć. Strefy zgniotu zadziałały jak widać na zdjęciach.. nie zazdroszczę doznań tej pani.

 2. Ten obcy pisze:

  Czekamy na wywód Anonima, mistrza kierownicy. Kto zawinił? Co w takim przypadku? Jak teraz żyć? Kogo wsadzić do pudła na dożywocie?

  • Anonim pisze:

   Pewnie ktoś jadący drugą jezdnią w przeciwnym kierunku jechał 180 km/h, a jak wiadomo z szybkiej jazdy wynikają wypadki więc skutkiem przekroczenia prędkości jest, to że te cztery samochody się rozwaliły.

   Nie wiem nic o przebiegu tego wypadku, więc ciężko się wypowiedzieć. Podejrzewam niezachowanie bezpiecznego odstępu i brak skupienia jako powód dlaczego aż cztery samochody brały udział w zdarzeniu, ale co było powodem samego zdarzenia, to nie wiem. Może jakiś jeżdżę niebezpiecznie ale powoli zajechał drogę przy zmianie pasa komuś, kto żeby go nie zabić z jego winy zaczął defensywnie hamować, a kolejni niebezpieczni ale powolni za nim zaczęli na siebie najeżdżać, a piąty kierowca był szybki i bezpieczny i w porę zareagował na zdarzenie i dlatego ucierpiały 4 pojazdy a nie 5, ale to czyste zgadywanie.

   Natomiast wsadzić wiadomo kogo trzeba, sprawcę i odebrać lejce na całe życie bo droga to nie piaskownica na głupie zabawy.

 3. Niunia na kunia pisze:

  Od lat piszę o konieczności ograniczenia prędkości na autostradowej obwodnicy Warszawy…Tam każdego dnia odgrywają się zawody, prędkość maksymalna jest przekraczana nagminnie, wymuszanie, pospieszanie, AGRESJA …A policji brak

  • dsda pisze:

   tam można jechać na luzie 180-200 przy 3 dostępnych pasach, a drogowe zawalidrogi co jadą 90 powodują konieczność wyprzedzania non stop

  • Anonim pisze:

   Problemem nie są jeżdżący szybko tylko to że baran bez patrzenia w lusterka jadący 90 km/h potrafi złamać przepisy i wjechać na pas na ktory nie ma prawa, bo on bedzie wyprzedzał jeszcze „bezpieczniejszego” kierowcę jadącego 70.
   Natomiast agresja drogową jest problemem niezależnie od ograniczenia, przy 50 km/h też występuje i też jest niebezpieczna. Żeby walczyć z agresją trzeba karać bandytów drogowych a nie wprowadzać ograniczenia których i tak agresora nie będzie przestrzegał, a wy będziecie stać w godzinnych korkach i płacić mandaty zastanawiając się czemu nie jest bezpieczniej?

 4. Czeri pisze:

  Mi się wydaje, że nie jest trzymana odległość pojazdami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły