Do groźnie wyglądającego wypadku doszło we wtorek 27 czerwca około godziny 23.10 na drodze wojewódzkiej nr 579 w miejscowości Radonice (gm. Błonie).

Na drodze zderzyły się trzy pojazdy osobowe BMW, ciągnik rolniczy z przyczepą oraz samochód ciężarowy. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem BMW na skrzyżowaniu wyprzedzał samochód ciężarowy i doprowadził do jadącym z naprzeciwka ciągnikiem rolniczym. Siła uderzenia była tak duża, że ciągnik przewrócił się na bok uszkadzając ogrodzenie i bramę pobliskiej posesji. Uszkodzony został również samochód ciężarowy.

Kierowca BMW oraz ciągnika, zostali poszkodowani, zabrani do szpitala. Swoje działania na miejscu prowadzili również strażacy z JRG błonie i OSP Błonie oraz policja.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 12

12 odpowiedzi na “Wypadek na dw 579. Zderzyły się trzy pojazdy”

 1. Kierowca pisze:

  Nie śmieciu głupi, nie uległem wypadkowi i pisałem, że obecnie jeżdżę audi a4 z 2021 z salonu nu, a nie bmw.
  Więc nic mnie nie łączy z tym zawalidroga ktory zamiast jechać szybko i bezpiecznie zmarnował masę czasu kasie osób powodując wypadek.
  Problemem nie jest prędkość tylko to że kierowca bmw zdecydował się wyprzedzać gdy nie miał prawa tego zrobić i takie są skutki błędnego wyprzedzania. Jest to błąd którego kierowca jeżdżący szybko i bezpiecznie nigdy by nie popełnił, jest to błąd ktory popełniają kierowcy tacy jak ty co myślą że jwk jadą poniżej prędkości na znaku to im wszystko wolno, zresztą pewnie tak było w tym przypadku.

 2. robaczek pisze:

  222

 3. Blanka pisze:

  To pewnie emeryt w tym BMW , ? Tak pomiedzy 20 a 40 .Wystarczy zainteresowac sie statystyka

  • Anonim pisze:

   Ze statystyk wynika, że rdzenni mieszkańcy australii praktycznie nie powodują w Polsce wypadków.

 4. Żółwik pisze:

  Pewnie uległ wypadkowi ten gość, co tu pisał, że jeździ bardzo szybko i… bezpiecznie 🙂

  • Kierowca pisze:

   I proponuję przestać pisać taki komentarz przy każdym zdarzeniu drogowym gdzie zawalidroga twojego pokroju powoduje wypadek lub kolizję. Od lat widzę ten sam typ komentarza pisanego orzez bezmuzgowego zawalidrogę kolizyjnego ktoremu się wydaję, że „spowodować wypadek to przypadek i może dotknąć każdego”. Nie sprawcami wypadków są tylko gorsi kierowcy, ja na tej samej trasie do celu dojechałbym szybciej niż bmw bo bym nie odwalił tego bandyckiego wyorsedzania. Jadąc szybciej albo bym wyprzedził wcześniej jak było to bezpieczne, albo nie mając takich możliwości pogodził się z tym że wolni kierowcy też mają orawo jeździć (dopuki nie wymuszają pierwszeństwa i nie stwarzają zagrożenia) i poczekał na dogodną i bezpieczna okazję do wyprzedzania, po czym pomknął ponad limit wszędzie tam gdzie widzę, że mogę bezpiecznie jechać ponad limit. W ten sposób dojeżdżając do domu bezpieczniejsze i szybciej niż kierowca bmw, a także bezpieczniejsze i szybciej niz ty, bo im krócej jestem na drodze tym mniejsze prawdopodobieństwo, że ty czy inny kierowca jeżdżący jak palant z bmw mnie zabijecie. Bez pozdrowień dla nieudaczników jak zwykle szybko, bezpieczny i bezwypadkowy.

   • Koeningsent pisze:

    Szanuje za bezszkodową jazdę, jakby mnie ptobowal ktoś kłamliwie pomówić o spowodowanie wypadku, to taki kundel jak żółwik by zobaczył co to jest zadzierać do lepszych. Potrzeba więcej takich kierowców jak ty i ja co jeżdżą szybko i nie powodują wypadków, zamiast takich kierowców jak żółwik lub frajer z BMW.

  • Młody pisze:

   I naprawdę twoim zdaniem to co odwalił kierowca BMW to była jazda „bezpieczna” – bo właśnie tak napisałeś. I serio jedynym problemem jest tutaj prędkość kierowcy bmw i jakby odwalił tej sam manewr (wyprzedzanie na skrzyżowaniu, zajechanie drogi itd.) jadąc wolniej to już spoko bo przepisy PORD obowiązują tylko jak przekraczasz dozwoloną prędkość i wtedy to już jest każda powolna więc bezpieczna twoim zadaniem?
   Czy ty jesteś normalny? Przecież ten szybki i bezpieczny właśnie pisze, że mniejsza o prędkość najważniejsze to żeby za wszelką cenę powstrzymać i oduczyć ludzi wymuszania pierwszeństwa, zajeżdżania drogi i łamania innych przepisów. A potem jak przestaną to robić to każdy będzie mógł jeździć szybciej bez strat dla bezpieczeństwa.
   I odkąd widzę jego komentarze widzę, że tak jest bo rzeczywiście nie są doa mnie zagrożeniem kierowcy jadący ponad limit i poprawnie wyprzedzający gdy mają miejsce i legalne możliwości tylko tacy co czy to jadą szybko czy wolno są gotowi wyjechać mi nieraz prosto przed maskę mimo, że mam pierwszeństwo. A że jeżdżę dość mało i prawo jazdy mam od 4 lat, a przejechałem w tym czasie łącznie z 50 tyś km ledwie to staram się jeździć jak najbardziej zgodnie z przepisami – w tym przestrzegając prędkości. I niestety też widzę, że częściej niebezpieczeństwo idzie od powolnego kierowcy ktory z glupoty np. nie potrafi utrzymać się w pasie i zajeżdża mi drogę niż kogoś kto jedzie ponad limit ale nie popełnia innych wykroczeń (właściwie nigdy się nie zdarzyło żeby ktoś zagroził mi jadąc tylko szybko i nie popełniając innych wykroczeń).
   Oczywiście jak ktoś jedzie ponad limit i nie przestrzega pozostałych przepisów to jest najgorszy typ kierowcy ale ja bym takiego kierowcy nie nazwał szybkim i bezpiecznymi tylko narwanym bandytom drogowym. Ci ktorzy jeżdżą wolno ale łamią przepisy drogowe to zwykli bandyci drogowo. Ci co jeżdżą wolna i nie łamią przepisów to zwykli poprawni kierowcy, a ci co jeżdżą szybko i nie łamią przepisów to kierowcy tacy jakim chciałbym zostać bo robią to samo co ja tylko lepiej i w krótszym czasie co mi imponuje. Aż miło popatrzeć gdy czasem jedzie się za kimś kto rozumie sytuację na drodze i reaguje z wyprzedzeniem na różne wydarzenia, od razu człowiek czuje się bezpieczniejszy.

  • Zdzisiek pisze:

   I ciebie to cieszy ten wypadek żółwiu zasrany? Aż tak nienawidzisz go, że cieszyłbyś się że miał wypadek i przy okazji zniszczył życie innym ludziom?
   Zgaduje, że jednak szybciej twoja stara miała tam wypadek niż on bo ludzie którzy się chwalą latami bezszkodowej jazdy nie wplątują się w takie sytuację drogowe. A jak twoja stara miała telefon od klienta i pierwszy raz w życiu musiała pojechać szybciej to się tak skończyło, co nie ty chamie zasrany?
   Szkoda że nie ma prawa ktore przy okazji takiego wypadku/kolizji każe opublikować dane osobowe i listę przeszłych wypadków i mandatów. Szybko byście mogli dzięki temu zrozumieć, że wypadek/kolizja to nie jest coś co się zdarza tylko coś co mają gorsi kierowcy. Zresztą taki właśnie jest powód dlaczego dostajesz zwyżki po kolizji. Wiele osób myśli, że jest to forma kary i wyciagania kasy od biednych sprawców wypadków ale ubezpieczyciele wiedzą, że jak ktoś mial jedną kolizję to jest gorszym kierowca i statystycznie dużo częściej będzie miał kolejną i dlatego zwyżka. Idę o zakład,. że gość albo dość niedawno zdał prawo jazdy albo ma bogatą historię wykroczeń lub wręcz kolizji.

  • Kierowca pisze:

   Nie śmieciu głupi, nie uległem wypadkowi i pisałem, że obecnie jeżdżę audi a4 z 2021 z salonu nu, a nie bmw.
   Więc nic mnie nie łączy z tym zawalidroga ktory zamiast jechać szybko i bezpiecznie zmarnował masę czasu kasie osób powodując wypadek.
   Problemem nie jest prędkość tylko to że kierowca bmw zdecydował się wyprzedzać gdy nie miał prawa tego zrobić i takie są skutki błędnego wyprzedzania. Jest to błąd którego kierowca jeżdżący szybko i bezpiecznie nigdy by nie popełnił, jest to błąd ktory popełniają kierowcy tacy jak ty co myślą że jwk jadą poniżej prędkości na znaku to im wszystko wolno, zresztą pewnie tak było w tym przypadku.

 5. Koeningsent pisze:

  A mówiłem żeby jechać szybko i bezpiecznie ale i was najwyraźniej się nie da bez łamania innych przepisów, wymuszania pierwszeństwa, zajeżdżania drogi i wyprzedzania na trzeciego w imię bycia powolnym zawalidrogom.
  A można było jechać szybciej gdy można a wolniej gdy trzeba, zachować pierwszeństwo, kontrolę nad pojazdem i przestrzegać wpisanych w POrD reguł wyprzedzania dzięki czemu każdy z nich dojechałby do celu tak jak ja – szybciej i bezpieczniej.

  I ty skunksie od powolnej jazdy z poprzedniego wypadku spowodowanego wyłącznie wymuszeniem pierwszeństwa co to bandyty drogowego któremu się spieszyło ale ktory w twoich oczach byl święty bo jechał mniej niż na znaku więc miał prawo łamać dowolny przepis w tym przepisy o pierwszeństwie twoim zdaniem. Czekam na twoj oświecony komentarz – do jakiej prędkości musiałyby zwolnić ofiary tego wypadku (tak jak kazałeś zwalniać motocykliście żeby wymuszający mógł w spokoju łamać prawo) żeby wyprzedzanie na trzeciego i jazda pod prąd na czołowe z innym pojazdem skończyła się lekkimi otarciami. Czy może tyl razem zalecisz ofiarom zjazd na pobocze żeby zawalidroga sprawca mógł spokojnie łamać przepisy, a może już dochodzimy do miejsca gdzie powiesz, że to wina że ofiary wyszły z domu bo jakby nie wyszły to sprawca by sobie w spokoju łamał przepisy?

  Moje zdanie pozostaje niezmienione, szybciej i bezpieczniej należy jeździć. Prędkość nie ma znaczenia ale wszystkie inne zasady muszą być bezwzględnie przestrzegane i jazda musi być perfekcyjna. Inaczej tylko redukcja prędkości do prędkości pieszego nas uratuje.
  Plus im szybciej jedziesz tym mniej czasu spędzasz na drogach po których poruszają się takie zwierzęta jak sprawca wypadku – czyli tym bezpieczniejszy jesteś.

 6. Adam12 pisze:

  Po raz kolejny idiota w starym gracie bmw, co myśli że jest królem szos.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły