Wypadek ambulansu w Regułach [FOTO]

Do zderzenia ambulansu i osobowej Toyoty doszło około godz. 13.10 w Al. Jerozolimskich. Jedna osoba została poszkodowana.

Do wypadku doszło w miejscowości Reguły na skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich z ul. Wiejską. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca osobową Toyota nie zatrzymała się na czerwonym świetle i doprowadziła do zderzenia z Jaguarem (ambulans prywatnej firmy). Kierowca ambulansu z urazem ręki trafił do szpitala.

Na miejscu działania prowadziła policja. Straż pożarna oraz pogotowie ratunkowe.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24.pl

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 5

5 odpowiedzi na “Wypadek ambulansu w Regułach [FOTO]”

  1. Anonim pisze:

    Jaguar na tych światłach na zakazie chciał zawrócić dlatego doszło do zdarzenia.

  2. neon pisze:

    Na tym skrzyżowani kierowcy jadący z Pruszkowa nagminnie przejeżdzają na czerwonym świetle. Może pora ustawić tu fotoradar, który będzie łapał taki kierowców – taki apel do władz. Poprawi to bezpieczeństwo i zasili budżet

  3. Anonim pisze:

    Jechałby wolniej tym ambulansem to baba w toyocie by mogła bez problemu jeździć na czerwonym. A pędzą bezmyslnie bo pierwszeństwo, bo zielone król drogi ma i mu korona z głowy spadnie jak się na zielonym zatrzyma i kogoś kulturalnie puści kto chce na czerwonym jechać i skutkiem tej brawury i prędkości są wypadki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły